Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Ford Mondeo Tam Donanım Listesi Ve Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bugün itibariyle test sürüşünü yaptım ve beyaz standart titanyum 1.6 dizel siparişini verdim,uzun süredir kendim aktif olmasamda forumunuzu devamlı takip ettim,sizlerden edindiğim bilgiler için hepinize çok teşekkür ederim...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, rica ederiz. Artık yorumlar sizden ( kullanıcı yorumu her zaman daha değerli )

Teşekkür ederim,Mondiş'im mart ortası gibi gelecekmiş,heyecanlı bi 20 gün beni bekliyor  :yemek:

Şunu da belirtmeliyim 1.5 ecoboostun sesine hasta olabilrsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün itibariyle test sürüşünü yaptım ve beyaz standart titanyum 1.6 dizel siparişini verdim,uzun süredir kendim aktif olmasamda forumunuzu devamlı takip ettim,sizlerden edindiğim bilgiler için hepinize çok teşekkür ederim...

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullan. Şafak sayarsın şimdi  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim Hakan bey darısı sizlere olsun...

Bakmayı unuttum araçta karter koruma var mıydı?

focus titanium da standart geliyordu, fazlasıyla düz mantık kurarak bunda da vardır diyorum...olmasa da servisten çıkmadan bir şekilde kitlersiniz onu satışçı arkadaşa :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakmayı unuttum araçta karter koruma var mıydı?

Ford darbe esnasında motor bölmesinin deformasyonunda sürücü kabinin korunması için motorun aşağı düşmesini planladığından alttan gelen darbeleri engelleyecek sertlikte bir karter koruması olmuyor.

Olsa olsa su ve kirden etkilenmeyi azaltacak ve aerodinamiyi arttıracak kalım keçe gibi, plastik gibi zayıf bir kaplama vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style donanıma 85 bin tl verecen park sensörü yok. Ayıp ya 5 metrelik arabaya park sensörü koymamak. 

Benim de ford açısından en üzüldüğüm eksiklikler bu tür saçma sapan planlamalar açıkçası. Diğer markaların modellerinde ön-arka park sensörleri en alt donanımlarda sunulurken, 85.000 TL lik bir araçta 8 küsur inçlik bir ekrana rağmen bir arka park sensörünün bile olmaması büyük bir stratejik hata bana göre. Elbette maliyet-fonksiyonellik analizi vs yapmışlardır birileri fakat bu özelliğin bu sınıf bir araçta olmaması kabul edilemez. Mondeoyu almak için çok hevesliydim ancak gerek bu ve benzeri eksiklikler gerek 5k versiyonunun ilginç şekilde yalnızca titanium donanım ile sunulmaya çalışılması (sanki taş atacaklar da sipariş geçenlerin elleri yorulacak) hevesimi oldukça törpüledi. Aracı da henüz inceleme ve test etme fırsatım olmadı ancak bu özellikler ve yakıt tüketimi vs gibi nedenler nedeniyle sanıyorum kugaya ya da trendline bir yeni passata yönleneceğim. 

Kemal Güllü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trendline fiyatına göre kabul edilebilir özelliklerde mi? :) 87 bin veriyorum misal BT yok, Yağmur sensörü yok vs vs
200 liralık şeyi sizde koyarsınız aracınıza bunlara takılıp araç değiştirmem ben.

Olsa tabi iyi olur, Titanium'a yönlendirme var az çok.

Bknz imza; sonradan takılan sensörler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka plaka lambaları neden led yapmamislar acaba. Ozan bizi yine uğraştıracak sanırım.

Uğraşmadan tadı çıkmaz abi :)

Elektrikli koltuk değil ama bu segment kullanıcısı deri koltuk en azından oturma kısmı alcantara yanları deri falan bir şey ister. Kim ne derse desin ben kesin açık renk iç döşeme ve paneller isterim. Sen biliyorsun bizi forda getiren Cmaxti ve açık renk panelleri çok çekiciydi. Kirlenecek diye açık renk iç almamak bulaşık çıkacak diye akşam yemeğini tabaktan

Kesinlikle! Yeni cmaxte açık renk olsun dedim, kül kahve olsun dedim arabada denk geldi ama yanlış denk gelmiş, yine aytozu oldu ama ford aytozunda siyaha döndüğünden siyah oldu. yemişim titaniumu nerde eski ghialar 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.