Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajli Focus Ön Izgara

Önerilen Mesajlar

Vay be o krom on izgara muadil segmentteki araclarin kullandigi krom detaylardan cok daha kaliteli bir uretime sahip olmasina ragmen fiyati, yan kapi ustu krom cita fiyatindan daha uygunmus. Benim arac titanium ve camlarin etrafi tamamen krom degil. Yetkili serviste ust krom aksesuar var mi diye sordugumda 500 + kdv demislerdi. Bunun fiyatina oranla on krom izgaranin fiyati uygunmus yine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bilgilendirme olsun diye ekleyeyim ;) Yaklaşık 6 ay önce 250TL ye aldığım krom ön ızgara bu aralar krom kısımlarından atmaya başladı :) Çok acayip çirkin de bir görüntü oluşturuyor. Zaten hafif tozda falan orjinal ızgaralardan çok daha soluk olduğunu gösteriyor. Yani muadil konusunda hiç tavsiye etmem. Çıkma bulabilmek lazım :) Bulan, duyan varsa bir tane de bana lazım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

59 dakika önce, Muhammed E. yazdı:

Bilgilendirme olsun diye ekleyeyim ;) Yaklaşık 6 ay önce 250TL ye aldığım krom ön ızgara bu aralar krom kısımlarından atmaya başladı :) Çok acayip çirkin de bir görüntü oluşturuyor. Zaten hafif tozda falan orjinal ızgaralardan çok daha soluk olduğunu gösteriyor. Yani muadil konusunda hiç tavsiye etmem. Çıkma bulabilmek lazım :) Bulan, duyan varsa bir tane de bana lazım :)

Yan sanayisi 170 tl idi

Servis orjinale 750 tl demistii. 6 ay once..

Kendi kendime soylendim 750 cok diye ama orjinal orjinaldir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, okan ali yazdı:

Yan sanayisi 170 tl idi

Servis orjinale 750 tl demistii. 6 ay once..

Kendi kendime soylendim 750 cok diye ama orjinal orjinaldir

750 de hakkaten çok. Altı üstü plastik. Üzerine az daha koyar double teyp alırım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.