Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kia Sportage -TEST 1.6 GDI/2.0 CRDI AT

Önerilen Mesajlar

Dediğin yer havaalanına giderken sağdaki bayi mi? (tarife bak :D)

Oraya 2 - 2.5 sene önce Mazda pikabımı bakıma götürmüştüm resmen sinek avlıyorlardı, bir bayan vardı bana Mazda 6 yı liste fiyatından yaklaşık 15.000lira gibi aşağıda bir rakama satmayı teklif etmişti çok şaşırmıştım, benim Tango nun üzerine (42.000liraya almıştım) 8-9bin küsür ekleyip 2.0 otm. + full D sınıfı araç alabiliyordum yani..

Banim aklımda RX-8 de kalmıştı, onda da benzer indirimi yapacaklardı epey heveslenmiştim hatta ama Tango daha çok yeniydi o zamanlar. İlk kez dün Balıkesir de gördüm siyah bir RX-8; araba bildiğin Ferrari gibi birşey şok guzel yani..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de amma kötü yürekliyim ebru hanım aradı...konuştuk...kasımda gelecekmiş cx-5 ama 70.000-100.000 tl arasında 2.0 motorların ötvden sonra 1.6 ile gelme görüşmeleri düşünülüyormuş...mazda 3 lerde öle...kasımda bekleyin süprizlerimizi dedi...2011 touring dizel için ise yaparım bişiler dedi...o kadar...bakalım yaşayıp görücez....

Banada 2011 mazda3 touring için bişeyler yaparız dediydiler hala dönecekler. 4500 lira kampanya indirimi var zaten 51 indiirmli fiyatı. ondanda bişeyler yaparık dediler hala yaapcaklar :kop: Gerçi hoş o rakamlara çıktıktan sonra, F3 alırım. Bugün styl+plus 125 ps HB gri renk gördüm. çok hoşuma gitti canlı HB trafikte ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

demiştim yusufum başka aramaaaaaaaaa...seninki o...al gitsin...başkası yar olmaz sana...............mazda almam tunng mi ne imperezemi ne o iyi ama 2011 miş zaten kasımda geliyormuş 2012 bitirmeye çalışıyorlar seriyi...

tolgacım evet sagdaki bayi yanında pj bayisi var zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.