Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Yeni Ford Focus Rs (2016 All New Focus Rs)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu arabalara bu paraları vermeye gerek yok. 

Bunları Almanyada İsviçrede kiralayan kesin vardır. Yılda 1 hafta izin alıp oraya gidecek bunu kiralayacaksın . Nürburgringin sade vatandaş gününde girip kurtlarını dökeceksin. İşin bitince arabayı teslim et , uçağa atla  geri döneceksin. 

OPC deki And öyle yapıyor. Scirocco R kiralayıp 2-3 gün tütsülüyor sonra da dönüyor. 

Aynı şey mustang falan için de geçerli yılda bir hafta kirala. Gez bırak çok daha mantıklı olur..

o zaman bir sonraki mangalı Nordschleife'de mi yapıyoruz? var mısınız tütsücüler :sofeer:

Mert 4 ünde ben senin hatunun gazabına uğruycam.

Sen, senin hatun benim hatun ve Yakup un arkadaşı :D nın gazabına uğrayacan böyle giderse. Severdik deriz artık nsıl bilirdine cevap

ya belki benim o gün bir işim çıkabilir abi, bilemiyorum canım kıymetlidir benim :fikir:

Sanki yabancı eşin maliyeti arabayı geçer gibi :) herkes otursun oturduğu yerde...:):)

Zamanında bir maliyet/fayda analizi yapılmış, sonrasında vazgeçilmiş gibi bir anlam çıktı şimdi abi buradan... yakarım affetmem :smiley2k:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dur beraber gidelim abi, masraf azalır belki :)

Yabancı bir hanım alsaydık keşke, yapardık üzerine arabayı ohhh misss...

Ama ben Almanya doğumluyum yani biraz zorlasam benim işim olur da sen resmen sazan gibi atladın be Mert, yandın olm sen :kıhkıh: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında yabancı Eş deyince herşey iki katı olarak düşünmek gerek ziraa, çift düğün bir orda bir burda neticede aileler o güne katılıp yaşamak isteyecekler, sonrasında aile ziyaretleri orada burada Yıllara göre gelip gidilmez ise Gönül koymalar başlar e ziyaretlerde eli boş gidilmez ufakta olsa bişeyler alınacak oooo daha bu başlangıç sonu gelmez :):))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında yabancı Eş deyince herşey iki katı olarak düşünmek gerek ziraa, çift düğün bir orda bir burda neticede aileler o güne katılıp yaşamak isteyecekler, sonrasında aile ziyaretleri orada burada Yıllara göre gelip gidilmez ise Gönül koymalar başlar e ziyaretlerde eli boş gidilmez ufakta olsa bişeyler alınacak oooo daha bu başlangıç sonu gelmez :):))

ve topu taca attııııııı :) tecrübe bu işte... @Hakan Saraylı   keriz gibi atlamamak lazım her lafa ---bakınız mert yürüyen--- :)  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Git gel yol parası var ohoooo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

350 beygir ve 440 Nm tork'u (15 sn 470 nm) yöneten AWD sistemi GKN'den.

Meraklısına, sistemin çalışma mantığı;
http://media-centre.gkndriveline.com/drivelinecms/opencms/en/media-centre/news/gkn-news/article_0126.html

Ford_Focus_Twinster_for_web.jpg_21629162

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ahhhh videoda Şerife söylüyor. Simsiyah iç mekandan o sorumluymuş. 

1. videoda Raj söyledikleri komik. Spy fotocular duvara tırmanıyor. Onların görüşünü kesmek için ağaç dikmişler adamlar da drone yollamaya başlamış. Sanırım yakında hava sahalarında drone düşürmek durumunda kalacaklar :) 

Vay anasını..Raj Nair diyor ki bu arabayı yaparken tecrübeliler yanında acemiler için de yapmalıyız. Ve acemiler bunu kullanınca kendilerini olduğundan daha iyi sürücü gibi görmeliler diyor. Harbi işleri zor adamların.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Focus RS proje yöneticisi, mühendis ve yarış pilotu Jürgen Gagstatter gazetecileri RS ile gezdirmeye başladı.

İlk izlenimler çok olumlu. 

Özellikle çekiş modlarının dinamik sürüşe etkisi pek övülmüş.

ford-focus-rs-2016-drift-modus-05.jpg.04

ford-focus-rs-2016-drift-modus-09.jpg.ba

ford-focus-rs-2016-drift-modus-06.jpg.f5

ford-focus-rs-2016-drift-modus-07.jpg.dd

ford-focus-rs-2016-11_0.jpg.d103478f0452

ford-focus-rs-2016-10_0.jpg.98e3d9fcd52c

Hava filtresinde ses üretmek için kaput altında açık bırakmışlar ve haliyle K&N istiyor gibi.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2016 Yeni Ford Focus Rs (2016 All New Focus Rs) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.