Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Yeni Ford Focus Rs (2016 All New Focus Rs)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İnsan yerine koymayan hökümetler yüzünden olabilir mi ?

Haklısın, ötv diye bir mevzu vardı depremzedeler için çıkmıştı o yasa, e deprem olalı kaç yıl oldu depremzedeler bu toplanan paralardan ne kadar faydalandı dimi? yapıştı kaldı üstümüze :) bir araç kendine bir araçta devlete alıyosun :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugünün şartlarında net fiyatı 74 bin tl civarı yani vergileri ile 215 bin tl
Seneye bize gelince 260'a kadar çıkabilir @Cem Boneval spoiler verdi :P 

Mondeo 2.0 tdci pws ile RS aynı fiyat Alamanya'da ben oradan gittim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ee yani artık bilemiyorum hocam, mesajı almışsın ama. bizden geçti, arkamızdakilere bir faydamız dokunsun :) 

naber ya? @testuser :smiley2k:

Mert 4 ünde ben senin hatunun gazabına uğruycam.

Sen, senin hatun benim hatun ve Yakup un arkadaşı :D nın gazabına uğrayacan böyle giderse. Severdik deriz artık nsıl bilirdine cevap

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabalara bu paraları vermeye gerek yok. 

Bunları Almanyada İsviçrede kiralayan kesin vardır. Yılda 1 hafta izin alıp oraya gidecek bunu kiralayacaksın . Nürburgringin sade vatandaş gününde girip kurtlarını dökeceksin. İşin bitince arabayı teslim et , uçağa atla  geri döneceksin. 

OPC deki And öyle yapıyor. Scirocco R kiralayıp 2-3 gün tütsülüyor sonra da dönüyor. 

Aynı şey mustang falan için de geçerli yılda bir hafta kirala. Gez bırak çok daha mantıklı olur..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2016 Yeni Ford Focus Rs (2016 All New Focus Rs) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.