Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Yeni Ford Focus Rs (2016 All New Focus Rs)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Muayeneden geçmez, camlar filmli . O yüzden ben yaptırmayacağım :D:D

Ben daha sökmedim Malum memlekette herşey değişiyor. Anlık yaşıyoruz :) 

--1 dakika sonra eklendi--
50 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

Ateş beni çağırıyor kırmızı görünce dayanamıyorum ?

Gri yerine senin makineyi kırmızı kaplat sonra al çayını geç karşısına zevkle seyret :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

ABD ve Avrupa''da hiç azımsanmayacak sayıda RS sahibinin ateşleme hatası, kaloriferin ısıtmaması ve egzozdan beyaz duman bulutları çıkarma sorunu olmuş ve araçlar incelendiğinde silindir kapak contasının ikinci üçüncü silindir arasında yandığı ve oradan yanma odasına su karıştığı anlaşılmış.

Ford sorunun farkında olduklarını, iyileştirme çalışmaları yaptıklarını, sonucu kullanıcılara bildireceklerini, bu süre içerisinde de bu tür şikayetleri olanların onarımlarını ücretsiz yapacaklarını bildirmiş. 

image.png

Kaynak: https://www.motor-talk.de/news/havarie-in-zylinder-drei-t6189256.html

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

ABD ve Avrupa''da hiç azımsanmayacak sayıda RS sahibinin ateşleme hatası, kaloriferin ısıtmaması ve egzozdan beyaz duman bulutları çıkarma sorunu olmuş ve araçlar incelendiğinde silindir kapak contasının ikinci üçüncü silindir arasında yandığı ve oradan yanma odasına su karıştığı anlaşılmış.

Ford sorunun farkında olduklarını, iyileştirme çalışmaları yaptıklarını, sonucu kullanıcılara bildireceklerini, bu süre içerisinde de bu tür şikayetleri olanların onarımlarını ücretsiz yapacaklarını bildirmiş. 

image.png

Kaynak: https://www.motor-talk.de/news/havarie-in-zylinder-drei-t6189256.html

Güncellenmiş komple motor ile değişim yapılıyorsa sıkıntı yok.

Onarım yapılıyosa tekrarlama riski mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Zafer Akbs yazdı:

Güncellenmiş komple motor ile değişim yapılıyorsa sıkıntı yok.

Onarım yapılıyosa tekrarlama riski mevcut.

Bu aslında tam bir elalemin derdi beni mi gerdi hesabı ama çoğunlukla silinidr kapak contasını değiştiriyorlarmış, bir kaç kere de silindir kapağını da beraber değiştirmişler. 

Muhtemelen contayı sağlamlaştıracaklar. 

Bu durumda ben vazgeçtim şimdilik RS almaktan...

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Türkiye'de olsa normal bunlar diyebilirlerdi demeden edemedim. :D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.