Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Trend Focusa Sis Farı Ve Drl Led Uygulaması.

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır trend aracıma yapmak istediğim ancak fırsat bulamadığım, drl ve sis farı uygulamasını bu hafta yaptırdım.

DRL ledler hediye geldi, sisler, kapakları ve sis far düğmesi servisten tedarik edildi. 2 saat gibi kısa bir sürede montajı yapıldı.

DRL ledler için ekstra bir kablolama yapılmadı ancak sisler için orjinal kablo tesisatını da almak gerekti. Trend araçta sisler için kablo tesisatı olmadığı için almak gerekti, bilmiyorduk öğrenmiş olduk.

İşte resimler, yoruma açıktır.

7e90cc8364daf2998a3f90ba97e3daed.jpg

bd27e376a27e5c8b649a7912e7015eea.jpg

992d30b28e62d8571df1ab56771b8042.jpg

5ae1cda2cec0c298a9c57e986301c406.jpg

Bunlarda yanmıyorkenki hali.

a193ab75c622a883ac2918e8900c1545.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam güle güle bin :) 

Bende bu haftasonu DRL taktırdım serviste... ilk başlarda gereksiz hatta çirkin bulurdum ama sonra özellikle açık renkli focuslarda çok güzel gelmeye başladı gözüme. benim aracımda beyaz... iyiki taktırmışım. ancak benimkiler cenmax, etrafında krom çerçeve yok. özellikle mi krom tercih ettiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mert hocam teşekkür ediyorum. Ledler hediye geldiği için herhangi bir tercih söz konusu olamadı. Çok takılmadım. Ledler yandığında krom üzerinde daha parlak bir görüntü oluyor. Valla bence oldu gibi. (Göreceli malum)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mert hocam teşekkür ediyorum. Ledler hediye geldiği için herhangi bir tercih söz konusu olamadı. Çok takılmadım. Ledler yandığında krom üzerinde daha parlak bir görüntü oluyor. Valla bence oldu gibi. (Göreceli malum)

gayet güzel... özellikle araç gri olduğu için, sis kapakları da krom olduğundan çok yakışmış... mesela koyu renk olsaydı aracınız sırıtabilirdi, ama değil :)

güle güle binin... HB focus candır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Resimler silinmiş mi? göremiyorum. Dosya ismi şeklinde görünüyor.

Resimler gözüküyor hocam. Silinmemiş.

olmuş olmuş kazası belasız sürüşler

Çok teşekkürler.

İki hafta önce önlere 2 arkalara 3 numara LLumar marka film yaptırdım. Güzel oldu gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.