Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Fiesta Üst Üste 3.kez Avrupa'nın 1 Numarası Oldu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford Fiesta geçen yıl yine Avrupa'da en çok satan küçük araba oldu. Müşteriler geçen yıl 308.999 adet Fiesta satın aldı. Yani 1 tane de bize hediye etseydiniz düz hesap olurdu :D

En çok tercih edilen model 1.0 Ecoboost motorlu olanlar oldu. Biliyorsunuz bu motor 2012, 2013 ve 2014'ün yılın motoru seçilmişti.

Yetkili abiler, bu yaz tanıttığımız  ile?do=embed' frameborder='0' data-embedContent> Fiesta popülaritesini arttırıp ve ayırt edilebilmesini sağladık dedi.

Şubat ayında bu modelin üretimin arttırılacağını da  Devamını dileriz...

Vine:

ghc9X7m.jpg

:) İstanbul :)

6XCbKj6.jpg

rBn0l7E.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herzaman olduğu gibi ford yine beni şaşırtmadı tebrik ederim kendilerini, zaten b segmentinde hep söylediğim gibi fiestadan daha yakışıklı daha iyi motora sahip daha kaliteli araba yok,bide su 140 bg olanlar gelsin hemen benım titanium verıp bıtane black edition almak istiyorum çok istiyorum valla istiyorum :) :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.