Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nasıl Yüzsüzlük Yapılır?

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Mart ayında düzenlenen Cenevre Otomobil fuarına gitmeyi planlıyorum.  Detaylar ile ilgili olarak Ford-EU'dan tanıdığım ve kişisel olarak muhabbetimizin bulunduğu bir arkadaşı aradım.

...hoşbeşten sonra.

- Ya ben Cenevre'ye gelicem, fuara ... bana araba ayarlarsınız dimi?

- Tabi ki. 

- Mustang ayarlarmısın peki?

- (güler) Sen Mustang'da rahat edemezsin ki, zaten ne yapacaksın Mustang'ı? Cenevre'de anlaşmalı otelimiz var (gecesi 77 Euro imiş..) orası da fuara yakın. Biz servis koyacağız, Ford ekibini otelden alıp fuara götürecek getirecek.

- Araba lazım ya ... sağa sola giderim belki.

- ...tamam bir araba ayarlarız o zaman.

- Ne ayarlarsın peki?

- Bilmiyorum, seyahat tarihin belli olunca mail atarsın, güzel bir araç ayarlarım.

- Mustang kesin olmuyor dimi?

- Yok

- Hiç mi olmuyor peki?

- Evet

- Evet dedin, yani bana Mustang ayarlıyorsun... değil mi?

- (küfreder) 

- Ben sana böyle mi yapıyorum ama? ...aaa ayıp be! 

- Mondeo ayarlarım

- ST olur mu?

- .....dıııt - dıııt - dıııt (telefon kapanır)

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mart ayında düzenlenen Cenevre Otomobil fuarına gitmeyi planlıyorum.  Detaylar ile ilgili olarak Ford-EU'dan tanıdığım ve kişisel olarak muhabbetimizin bulunduğu bir arkadaşı aradım.

...hoşbeşten sonra.

- Ya ben Cenevre'ye gelicem, fuara ... bana araba ayarlarsınız dimi?

- Tabi ki. 

- Mustang ayarlarmısın peki?

- (güler) Sen Mustang'da rahat edemezsin ki, zaten ne yapacaksın Mustang'ı? Cenevre'de anlaşmalı otelimiz var (gecesi 77 Euro imiş..) orası da fuara yakın. Biz servis koyacağız, Ford ekibini otelden alıp fuara götürecek getirecek.

- Araba lazım ya ... sağa sola giderim belki.

- ...tamam bir araba ayarlarız o zaman.

- Ne ayarlarsın peki?

- Bilmiyorum, seyahat tarihin belli olunca mail atarsın, güzel bir araç ayarlarım.

- Mustang kesin olmuyor dimi?

- Yok

- Hiç mi olmuyor peki?

- Evet

- Evet dedin, yani bana Mustang ayarlıyorsun... değil mi?

- (küfreder) 

- Ben sana böyle mi yapıyorum ama? ...aaa ayıp be! 

- Mondeo ayarlarım

- ST olur mu?

- .....dıııt - dıııt - dıııt (telefon kapanır)

Abi ben kendimi gördüm burada, özellikle sabahki yazışmalarımızı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan sana refakat edebilir miyim?

Otel fiyatı makul geldi.

Kurum doktorumuz falan dersin, olmadı SYNC 112 bağlantısında çalışıyor dersin...

Ayrı araba istemem, seninle gezerim ama Ford çalışanı statüsünden otelde kalırım ve fuara girerim değil mi? 

Nasıl? Evet değil mi?

Hah güzel...

Uçak nasıl ayarlayacağız? (Burada mesajı silme isteği ile tarayıcının kırmızı çarpısına bastın)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan sana refakat edebilir miyim? Otel fiyatı makul geldi. Kurum doktorumuz falan dersin, olmadı SYNC 112 bağlantısında çalışıyor dersin... Ayrı araba istemem, seninle gezerim ama Ford çalışanı statüsünden otelde kalırım ve fuara girerim değil mi?  Nasıl? Evet değil mi? Hah güzel... Uçak nasıl ayarlayacağız? (Burada mesajı silme isteği ile tarayıcının kırmızı çarpısına bastın)

tek tek gidelim... 

Kaan sana refakat edebilir miyim?

...tabi ki.

Otel fiyatı makul geldi. 

evet ... oda + kahvaltı 77Euro, Cenevre'de hem de fuar zamanı bu fiyatı ancak büyük firmalar atıyorum 500 oda rezervasyonu ile alır.  Büyük ihtimal yat - zıbar - odan temiz - daha ne istiyorsun? tadında otel olacaktır, kent merkezine de uzakta yer alacaktır ama zaten arabayı onun için talep ettim. 

Ayrı araba istemem, seninle gezerim ama Ford çalışanı statüsünden otelde kalırım ve fuara girerim değil mi? 

o dert değil, bize zaten fuarlarda employee / visitor kartı veriyorlar ... akreditasyona bir isim daha ekleriz, olur biter. 

Uçak nasıl ayarlayacağız? 

Ben genelde thy ile gidiyorum, neredeyse her gün en az bir ama genelde bir kaç uçuşları var (cenevre'ye) 9 Mart'ta gidip , 11 Mart'ta dönmeyi planlıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu vb konularda hiç utanmam, şansımı denerim

+1 ... araba fiyatlarına baktım. GPS'li Kuga'ya (sınırsız kilometre) ~1,500 lira diyorlar (sigortalar vs. dahil) beleŞe getirsem ayıp mı olur?   :)

Fuar zamanı ya ... abiLer resmen -yaslıyor- işte. Doğal olarak ben de isteyenin bir yüzü olayına girdim ... ehehehee 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otel hakikaten ucuzmus.. Geceligi 300 chf'ye kaldik biz.. Havaalaninin bitisigindeydi. Ama Cenevre zaten minicik biryer. Sehir ici icin otellerin her musterisine verdigi konaklama suresince gecerli full+full toplu tasima karti yeterli oluyor. Ama yok ben daglara cikicam Heidi ve dedesiyle tereyagli ekmek yiyip keci sutu icicem derseniz o ayri mesele.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otel hakikaten ucuzmus.. Geceligi 300 chf'ye kaldik biz.. Havaalaninin bitisigindeydi. Ama Cenevre zaten minicik biryer. Sehir ici icin otellerin her musterisine verdigi konaklama suresince gecerli full+full toplu tasima karti yeterli oluyor. Ama yok ben daglara cikicam Heidi ve dedesiyle tereyagli ekmek yiyip keci sutu icicem derseniz o ayri mesele.. :)

Çıktın mı o Dağlara [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.