Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sprintbooster Taktırdım...

Tugay Kuruöz

Önerilen Mesajlar

Yazılım BTG maslak eşliğinde yüklendi, orjinal ecu bilgileri okundu mail ile gönderildi ve mail yoluyla alınıp tekrar ecu'ya yazıldı, bu hava / yol şartlarında test mümkün değil ama küçük bir şürüş yaptım 423 Nm. tork kendini iyi hissettiriyor. Belli ki Sprint booster ile beraber çok iyi iş çıkaracaklar. Not ettiğim birkaç veriyi ilerleyen zamanlarda karşılaştırmaya çalışacağım.

Bir terslik olmazsa haftaya gidicem bende. Nasıl biryer yaptıklarının farkındalar mi yoksa paldır küldür mü yapıyorlar
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir terslik olmazsa haftaya gidicem bende. Nasıl biryer yaptıklarının farkındalar mi yoksa paldır küldür mü yapıyorlar

Ben BTG Maslak'da yaptırmadım onlar sadece telefon ile yardımcı oldular, işlem çok basit ECU'ya bağlanıyorsun orjinal yazılımı okuyup bilgisayara kaydediyor, bu yazılımı mail atıyorsun 10-15 dk. sonra yeni yazılımı mail atıyorlar bu yazılımı tekrar bilgisayar vasıtasıyla ECU'ya kaydediyorsun bitti ! 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ayrıntılı yorumları bekliyoruz...

Geçen hafta havalar iyi iken 1.000 km yol yaptım (yazılımsız) bu hafta hava şartlarından dolayı ancak evden işe günlük 3km. yol yapıyorum motor ısınmadığı ve yollar kar-buz olduğu için ağır ağır gidip geliyorum, denemek için havaların iyileşmesi lazım ama ilk izlenimim şu: motor eskisine göre daha rahat çalışıyor sanki biraz daha sessiz sakin, titreşimden dolayı meydana gelen sesler vardı (metal sesi değilde motorda bir yerlerde plastik aksamlar birbirine çarpıyor gibi)servise götürmeyi planlıyordum onlar kayboldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende superchipsli oldum :)    (bir saat kadar önce)

5-10 km kullanmama rağmen hissedilir bir tork artışı olduğunu ve hızlanmanın daha iyi olduğunu söyleyebilirim :)  aracın torku dizellerdeki gibi hissedilir oldu.

ağzım kulaklarımda anlayacağınız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende superchipsli oldum :) (bir saat kadar önce)

5-10 km kullanmama rağmen hissedilir bir tork artışı olduğunu ve hızlanmanın daha iyi olduğunu söyleyebilirim :) aracın torku dizellerdeki gibi hissedilir oldu.

ağzım kulaklarımda anlayacağınız :)

Nerde yaptirdiniz? Ve araç neydi 1.6 ecoboost mu ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sordun soruşturdunda sen ne yaptın birader? Merakla bekliyoruz bak.

Yanlız insanlar bu ara çok sevdi beygir çiftliği işletme işine :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sordun soruşturdunda sen ne yaptın birader? Merakla bekliyoruz bak.

Yanlız insanlar bu ara çok sevdi beygir çiftliği işletme işine :)

Benim planim bugün gitmekti ama istanbul felç suan. Evde bir pazar havasi babamda evde :D yarinda boyle olur Cuma duzelirse gidicem havayi bekliyorum yani sonra. 145 hp 320 tork :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim planim bugün gitmekti ama istanbul felç suan. Evde bir pazar havasi babamda evde :D yarinda boyle olur Cuma duzelirse gidicem havayi bekliyorum yani sonra. 145 hp 320 tork :D

Superchips değil herhalde? 134bg 314nm olmadığına göre?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende superchipsli oldum    (bir saat kadar önce)   5-10 km kullanmama rağmen hissedilir bir tork artışı olduğunu ve hızlanmanın daha iyi olduğunu söyleyebilirim  aracın torku dizellerdeki gibi hissedilir oldu.   ağzım kulaklarımda anlayacağınız

Hayırlı olsun, zevkli birşey beygir çiftliği işletmek canım :D hele ki Sprint booster'da varsa tadından yenmiyor beygirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Superchips değil herhalde? 134bg 314nm olmadığına göre?

Yok hayır superchips. 19 hp 44 tork vermiyor superchips. 29 hp 48 tork veriyor. Siz "bhp" ile "hp" arasındaki farktan yanıldınız. İngiltere sitesinde 21 bhp yaziyor çünkü 19da değil

937577a138058501ea10648a3463f659.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.