Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye İçin Bazı Detaylar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Test edilecek araçları gelmeden çok önce dillendiriyoruz Mert.  Mesela henüz gemiye bile binmedi ama geldiğinde C-Max TDCI PS'i test etmeyi ya da niş araçları pazarlama'dan kapabilir miyiz? (mesela Vignale veya ST) konuşuyoruz. Hatta arada kızdığınız zaman -saydırdığınız- kararları alan kişileri (Örnek: Focus 1.5Ecoboost - Manual'i getirme/getirmeme yetkisine sahip olan arkadaşı) tanıyor @Yakup Çağatay , forumda yazılanları takip etmelerinin dışında bizim mod. elemanlara mano to mano -Son Kullanıcı Beklentilerini- aktarıyor. 

Yani Mustang ile test olayı Yakup paŞa için süpriz değil.  :)  (bkn.adamın ağzı sıkı ise ben ne yapayım?)

bilmez miyim :) 

ama bunlarin hicbiri agzinin kulaklarinda olmasini engellemez bence, tum prosedurden bagimsiz bir mutluluktur o :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kou nefis gelişiyor ama benim gözüm maalesef hala Focus RS'te, ruhsuz bir tutucuyum...

Bu arada 4 Ekim toplantısını WRX ile çakıştıran organizatörleri de şiddetle kınıyorum.

WRX ile çakışıyor mu :( Yeminle üzüldüm. Ona da gitmek istiyordum. Seneye artık :/ 

bilmez miyim :) 

ama bunlarin hicbiri agzinin kulaklarinda olmasini engellemez bence, tum prosedurden bagimsiz bir mutluluktur o :) 

Ağız kulak varda nasıl daha iyi olur diye kurgular yapıyorum günlerdir :D Özel çekim aletlerimi de aldım :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah bir kaza - bela vermezse (konuştuk bu konuyu da) kuZu'yu video & inceleme için Yakup'a teslim etmeyi + toplantıya da getirmeyi planlıyorum.

O konularda sıkıntı yok yani. 

Bak Yakup o arabayı bana da test ettirmeli. Malum o şekil olunca gelip satın alıyorum :D:D:D 

WRX ile çakışıyor mu :( Yeminle üzüldüm. Ona da gitmek istiyordum. Seneye artık :/ 

Ağız kulak varda nasıl daha iyi olur diye kurgular yapıyorum günlerdir :D Özel çekim aletlerimi de aldım :P 

Niye üzülüyorsun toplantıyı erken yapıp kısa keselim. öğleden sonraki mangalı iptal edelim. Öğlen de toplu halde WRXe gidelim. 

Fordumcular hatırlar daha önce WTCCye gitmiş hatta focus kullanan takımın garajına bile girmiştik.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadi bakalim sana simdiden kolay gelsin, tadini cikar, iyi hisset iyi aktar :) ona gore gidip para vericez ???

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Dayımların otoparkında ne göreyim :) European red Mustang ...

Amcamız cesur, önde plaka yok :) 

P_20160110_191928.thumb.jpg.a9f803d6c46emus.thumb.jpg.df9707115097e26ee234e90fc3

Bonus Maserati, meğersem mahallemiz zenginmiş :P  Bunun önüne Mustang'ı çekemedim :( üzgünüm :P 

P_20160112_134535.thumb.jpg.36d846389f98P_20160112_134547.thumb.jpg.d2afde344be9P_20160112_134556.thumb.jpg.eb96b1472ec8

Gerçek bonus ise bu

P_20160112_192617.thumb.jpg.4a360a8807f6

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
On 18.09.2015 at 21:56, Kaan Yagizer said:

Allah bir mani vermez ise niyet o yönde üstadım. 

merhaba sonunda onay aldım foruma dahil oldum.Bu vergi sistemiyle hayalini bile kuramayacağım araçlara eşimin çalışma izni permisi nedeniyle bakıyorum?bu martda almanyaya gideceğim ordan da araç getirebilirim ama pek arabalardan anlamıyorum açıkçası.mustang hayranıyım ama yıllık maliyeti ne olur bir ecoboost kuzuya bakmak için kaan bey?cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.