Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

burdaki "len" sensin deme....akıllı arabaymış...ta seni başka forumlar...mı gönderdi focusu kötüle diye..ha..aklınca bizi ve focusu eski teknoloji noulcak diye mi...burun kıvırmalar ha... :D

abicim şu an focus kadar teknolojik C sınıfı araç yok....Ne burun kıvırması versinler oradan bi şeker kırmızısı nasılda biniyorum... :D Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabı bizimkisi.. :D

ehüehüehüe.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kodu Yazabilirmisiniz acaba ? fiyatı cok onemli değil arabaya koyalım yeter :D

Dizel ise buyrun; (ki öyle sizinki)

BM5T-10849-LF

kodlu parça uyum sağlıyor, aracınız 800 km'ye gelmeden sıfır kadran takarsanız servis'e dahi gitmenize gerek kalmaz..Giderseniz eğer hata kodunu sildirmeye gitmeniz gerekir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel ise buyrun; (ki öyle sizinki)

BM5T-10849-LF

kodlu parça uyum sağlıyor, aracınız 800 km'ye gelmeden sıfır kadran takarsanız servis'e dahi gitmenize gerek kalmaz..Giderseniz eğer hata kodunu sildirmeye gitmeniz gerekir

10 puanlık sorumu sorayım...800 km yi geçince ne oluyor.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kod ile nereye sordurayım ? acemiyim cok soru soruyorum ama :D

Valla onu nereye sorabiliriz....

E-bay veya yurtdışında Parça satışı yapan mağazalar ama bu ürünü yurtdışından getirtirken gümrükde kalma durumu olabilir..

Yakında bizim marketlere ve internete daha sık düşebilir... Şuan bulmak çok zor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

servise sorabilirsiniz..Ya da ebayydan felan alırsanız aldığınız kişiye sorabilirsiniz...Bu kod sayesinde parçanın aracınıza uyup uymadığını öğrenebilirsiniz.. :D

Evet bu da var, bu parça focus için sonuçta ama ben uymayacağını sanmıyorum açıkcası..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle kendimi tanıtırım :D arabayıda C-max bölümüde canlanıcakkk :D engiltere de tanıdık var kıbrısdada kuzenim range rover var hep ebayden parca alıyor ve kıbrısa getirtiyor bende oyle yapsam acaba suan babam kıbrısta ingiltereden ebay ile kıbrısa gonderiyorlar ordanda babam alıp bavulun ıcınde buraya getirse yada elinde posette :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olabilir ama şöyle bir sorun var..

E-bay.co.uk'dan aldıklarınız ingiliz araçlarına uygun olabilir. kadran farklı vs uymaz onlar..

Almanya'dan felan alıp Kıbrıs'daki tanıdığınıza yollatırsınız onlar istediği şekilde ülkeye sokar yeterki kargo olmasın..ürün pahalı gümrükte kalır vergi ödersiniz boşuna.

Kıbrıs gümrük şartlarını bilmiyorum, oluyorsa olur tabi ki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.