Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

Kuga göstergesi elime geçti ve aracıma taktırıp km’sini ayarlattım. Gayette güzel oldu. Bu süreçte @Gürkan Çakıroğlu ‘na çok teşekkür ederim. Kuga göstergesini focuslarına takmayı düşünen arkadaşları depo konusunda uyarmak isterim. Depo dolu olsada tama göstermeme durumu yaşanabiliyor. Sanırım bir kaç defa depo fullendikten sonra kendini ayarlıyor, ya da depo göstergesi için kalibrasyon gerekiyor.

C0898157-B1E4-4E60-82ED-87D5BA09D782.jpeg

BC4EC02E-2004-451E-9F86-17F499A38807.jpeg

5FE3C9B9-AAD1-4A53-A0B4-B2D164D7EB9F.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Bülent Aydemir yazdı:

Kuga göstergesi elime geçti ve aracıma taktırıp km’sini ayarlattım. Gayette güzel oldu. Bu süreçte @Gürkan Çakıroğlu ‘na çok teşekkür ederim. Kuga göstergesini focuslarına takmayı düşünen arkadaşları depo konusunda uyarmak isterim. Depo dolu olsada tama göstermeme durumu yaşanabiliyor. Sanırım bir kaç defa depo fullendikten sonra kendini ayarlıyor, ya da depo göstergesi için kalibrasyon gerekiyor.

C0898157-B1E4-4E60-82ED-87D5BA09D782.jpeg

BC4EC02E-2004-451E-9F86-17F499A38807.jpeg

5FE3C9B9-AAD1-4A53-A0B4-B2D164D7EB9F.jpeg

aynı göstergeden bendede var Gürkan hocamdan almıştım, ilk taktırdığımda depoyu fulledim tam gösterdi ama 200-250 km yapınca depo yarıya iniyor yarım depodan sonra çok yavaş düşüyor taktırdıkdan sonra belki 20 kere depoyu fulledim ama düzelmiyor çokta önemli değil benim için verdiği görsellik daha keyifli.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

aynı göstergeden bendede var Gürkan hocamdan almıştım, ilk taktırdığımda depoyu fulledim tam gösterdi ama 200-250 km yapınca depo yarıya iniyor yarım depodan sonra çok yavaş düşüyor taktırdıkdan sonra belki 20 kere depoyu fulledim ama düzelmiyor çokta ödemli değil benim için verdiği görsellik daha keyifli.

Görsellik önemli elbette.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
8 saat önce, Ozan Kar yazdı:

ampullerden sadece kısada uyarı var. 

servis uyarısı?

Yag degisim zamaninin geldigini belirtmiyor. Ampullerden sadece kisa far ile fren ampulunun uyarisi var. Kitapcikta hepsinin uyarisindan bahsediliyor . O yuzden tereddutte kaldim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar. geniş ekran bir yerlerden temin ettim 2011 focus 3 ecoboost aracıma montaj yaptım. Sorunum şu gösterge dili ingilizce idi bunu sorun etmedim alırken.gösterge montajından bir müddet sonra multimedia sistem dili de  ingilizce oldu. İkisinin arasında bağlantı var mı. İşin ilginç tarafı sesli komut hala türkçe ? bu sorunu nasıl çözebilirim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Ziya Durak yazdı:

merhaba arkadaşlar. geniş ekran bir yerlerden temin ettim 2011 focus 3 ecoboost aracıma montaj yaptım. Sorunum şu gösterge dili ingilizce idi bunu sorun etmedim alırken.gösterge montajından bir müddet sonra multimedia sistem dili de  ingilizce oldu. İkisinin arasında bağlantı var mı. İşin ilginç tarafı sesli komut hala türkçe ? bu sorunu nasıl çözebilirim 

İkisi bağlantılı evet.

Dil seçeneklerinde TR yoksa, yazılım yüklenmesi gerekli fakat yazılımı yükleyecek servis bulmak mesele...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

İkisi bağlantılı evet.

Dil seçeneklerinde TR yoksa, yazılım yüklenmesi gerekli fakat yazılımı yükleyecek servis bulmak mesele...

Evet TR yok. o zaman işimiz zor gerçekten. bulunduğun yerdeki servise montaj yaptıramadim .kaldıki yazılım hayal. Bu şekilde kullanmaktan başka çare yok şimdilik o zaman. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
3 saat önce, Cenk Yılmaz yazdı:

Arkadaşlar merhabalar. 

Focus 3 titanium otomatik parkli 1.0 benzinli aracım var. 

Genis ekran gosterge takacağım fakat hangisini almalıyım. Park sensoru ve otomatik park olan araçlarda farklı oluyor sanırım

Arabanız makyajsız, sizde Focus makyajsız olanın benzinlisi alacaksınız sadece. 

Diğer şartlar farklı araçların göstergesi için geçerli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkurler. Şuan elinde olan bulmama yardımcı olabilecek varmı acaba. İnternette bi kac tane buldum ancak fv4t 10849 jd - dv4t 10849 jha - fv4t 10849 jb

hangileri uyumlu olur. Fv4t ler uyuyorsa cok iyi olur yasadigim yerde satan var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Cenk Yılmaz yazdı:

Tesekkurler. Şuan elinde olan bulmama yardımcı olabilecek varmı acaba. İnternette bi kac tane buldum ancak fv4t 10849 jd - dv4t 10849 jha - fv4t 10849 jb

hangileri uyumlu olur. Fv4t ler uyuyorsa cok iyi olur yasadigim yerde satan var

Fv4T uyar, Kuga göstergesidir, ben C-Max te kullanıyorum otm park çalışmasında sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.