Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2015 Bmw 1 Serisi

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

BMW sevdiğim bir marka  3.20i ED veya biraz daha sınırları zorlayıp 520i alsam mı diyorum tam ama her seferinde servis bakım fiyatlarını görünce vazgeçiyorum, dışarıda da elletmeye gelmez... 1 serisinin bile bakım paket fiyatları ürkütücü.

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizim hastanedeki dr hanımlardan birinde 2010 focus vardı. verip makyajsız 1er almış 10 gün önce. Niye makyajlı almadın demedim. üzmeyeyim şimdi. 

45 bin aldım diyor sıfır. Dedim siz kadınlar olmasa bu dünya ekonomisi dönmezdi. Kadın 45bine sıfır bmw alabileceğini düşünüyor :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimse yazmamış ben yazayım. 

Bunların 1.6 dizeli eskiden düz vitesti o yüzden kadük kalmıştı. 

Şimdi otomatiği çıkmış. Yalnız araba 1.6 değil 1.5 litre 3 silindir ve 116 bg(forddan mı ilham almışlar :D). Otomatik vitesi nedir bilmiyorum ZF 8 ileri mi yoksa 2 AT deki çift kavrama mı ..Ama farketmez 90-95 aralığına focus golf yerine 100-105 aralığına her türlü 1 serisi otomatik dizel alınır yani çünkü teknik verileri iyi. 

Son olarak 1 serisi joy pakedi içindeki S05A2 kodlu LED far nedir. Mondeodaki gibi ful led farlar mı yoksa LED gündüz farı mı..

Hafta sonu ben bir BMWye gideyim bakayım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..Ama farketmez 90-95 aralığına focus golf yerine 100-105 aralığına her türlü 1 serisi otomatik dizel alınır yani çünkü teknik verileri iyi. 

10 lira fark için alalım da, ben hesaplıyorum konfigürasyondan, 90 liralık focusun karşılığı 140 liradan daha fazla çıktı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafta sonu gttim baktım. Test sürüşü falan yapmadım.Zaten tipimden çapulcu olduğumu mu anladılar nedir hiç ilgilenmediler. Beni neglect ettiler.

Dıştan tasarımı çok güzel olmuş."İki far değişikliği bir arabayı bu kadar mı olgunlaştırır . Vay aptallar ilk çıktığında niye böyle yapmadınız" dedim içimden.

Polo ile golf arası bir iç hacme sahip. 

Ön göğüs focus gibi insanın üstüne üstüne geliyor. Bizimkilerde arka ortaya bir insan oturabilir yani zor olur rahatsız olur falan ama oturur. Bunda hayatta oturamaz. 

Üstüne koca bir çizik attım. Golf/focus  verip almaya değmez. Belki polo  yerine düşünülebilir. 

edit: 1.16 dizeli de ZF 8 ileri imiş. RWD...Belki satışları artar ve ezildiği A serisi karşısında öne geçer diye düşünüyorum.

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafta sonu gttim baktım. Test sürüşü falan yapmadım.Zaten tipimden çapulcu olduğumu mu anladılar nedir hiç ilgilenmediler. Beni neglect ettiler.

Dıştan tasarımı çok güzel olmuş."İki far değişikliği bir arabayı bu kadar mı olgunlaştırır . Vay aptallar ilk çıktığında niye böyle yapmadınız" dedim içimden.

Polo ile golf arası bir iç hacme sahip.

Ön göğüs focus gibi insanın üstüne üstüne geliyor. Bizimkilerde arka ortaya bir insan oturabilir yani zor olur rahatsız olur falan ama oturur. Bunda hayatta oturamaz.

Üstüne koca bir çizik attım. Golf/focus verip almaya değmez. Belki polo yerine düşünülebilir.

edit: 1.16 dizeli de ZF 8 ileri imiş. RWD...Belki satışları artar ve ezildiği A serisi karşısında öne geçer diye düşünüyorum.

Bende bi 118i test sürüşü isterim aslında. Dizelin hüküm sürdüğü yerde benzinli test aracı olur mu ki
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.