Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kaloriferden Gelen Lpg Kokusu

Bekir Delibaş

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Araç hareket halindeyken  lpg kokusu yok ama  ışıklarda felan durduğumda  lpg kokusu geliyor   sorun neden kaynaklanıyor olabilir  .(kalorifer açıkken)

Abimin C-Max aracı aynen bu şekildeydi. Hatta iyice menzili düşmüştü. Tahmin ederek bir hışımla takılan servise götürdüm aracı, nereyi ölçseler kaçak var. Bu LPG işi sakat iş ben olsam direk takılan yere veya yetkili servise götürür ölçtürürdüm. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bir arkadasa danıstım bu işlerden anlayan   oda  polen filtresini değiştir dedi 

ben kucuk bir ilçedeyim şu anda    bu işlerden anlayan yok   en kısa sürede bir ustaya gideceğim  

Küf, nem vs gibi kokuları LPG kokusundan ayırt edebilirsin değil mi? :)

Ayrıca polen filtresinden koku geliyor olsa hep gelir, arabanın durmuş olması birşeyi değiştirmez. Arkadaşına selamlar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

küf felan değil hocam dün  yolculuk yaptım   o sırada farkettim  kalorifer açıktı   ısıkta durduğum sırada  anıden koku geldi   kapatttım  araba yürürkene açıyorum hiçbirşey yok   yine ısıkta durdum   yine aynı gaz  kokusu geldi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tmm arkadaslar en kısa sürede  götüreceğim   sonucu  yazacağım  

yok hocam motordan olsa  belli olur çünkü  bugun araç çalısır durumdayken   kaputu  açtım  kaloriferide açtım    herhangi bir koku yoktu motor  kısmında 

şunuda belirteyim bu arada araç soğukken  yani  benzinde  çalıstığında   tüpe  geçene kadar  kaloriferi açarsam  tüp kokusu geliyor   ama tüpe geçince  gelmıyor   sadece arac durunca geliyor  ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Antifirizli cam suyu yüzünden olma ihtimali yüksek.

hocam  cam suyuyla ne alaka acaba   dediğiniz gibi en son antifirizli cam suyu koyduktan sonra koku  gelmeye başladı diyebilirim ?

Bekir Delibaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.