Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karşınızda Yeni 2016 Ford GT - Hafif Karbon Yapısı İle

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Malumunuz bu araçlar sınırlı sayıda üretilecekti ama Ford Performans bunu uzatma kararı aldı.

Yeni siparişler 2018 başında tekrar alınacak. Bu kararı alma sebebi onaylanmış müşteri potansiyelinin yüksek olması.İki yıl daha üretim devam edecek toplamda dört yıl üretimi yapılmış olacak.

Türkiye'den alacaklara müjde :D Bir şey kaçırmadınız :P Hem bebek hataları da olmaz :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Karşınızda Yeni 2016 Ford GT - Hafif Karbon Yapısı İle olarak değiştirdi

Ford GT yola uyarlanmış bir yarış arabası.

Ancak şovunu çalacaklar da var.

Mesela (daha önce paylaşmıştım)

Ve de söz konusu sürüş zevki olursa tartışılmaz önde...

500PS atmosferik 9000 dd çeviriyor, hele bir egzoz sesine gelin

Özetle o kadar paramız olursa Ford'a mahkum değiliz... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... bu bölümü özellikle sevdim " Aynı geçitten aşağı inerken şanzımanı otomatik moda alarak nasıl tepki vereceğini gözledim. Yeniliğe olan ilgimi iki viraj sonra kaybettim ve vites geçişlerini kendim kontrol etmeye başladım. Daha sonra konuştuğum bir Ford mühendisi bana şanzımanın otomatik tepkileri üzerinde çok çalışmadıklarını çünkü birçok kişinin bu modu neredeyse hiç kullanmayacağını varsaydıklarını söyledi. " :P ...tam bir Ford klasiği.  "Hey John biraz da otomatik şanzıman optimizasyonu üzerinde çalışalım mı? ... s@kt@r et! nasıl olsa kimse onu otomatikk mod'da kullanmayacak!"

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Chris Harris Ford GT ile ilişkiye girmiş, videosu aşağıda.

İlişkiye girmiş diyorum çünkü bu tür arabaları kullanırken adamın konuşma ve seslerini görüntü olmadan dinleseniz kesinlikle cinsel ilişkide dersiniz.

Pardon Chris, coşkunu takdir ediyorum, ama ben sapkın düşünüyorum sanırım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.