Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple Store Ile Ilgili Bir Sorun

Önerilen Mesajlar

Beyler bizim ipade benim sanal kartım tanımlı. 25 TL limit vardı. 

Bizim küçük nasılsa daha önceki kullanımlardan şifreyi ezberlemiş. bugün angry birds transformers oyunundan 20 TLye oyun içi bir şey satın almış. sanal karta bakınca farkettim. limit  5e düşmüş. 

neyse iptal edebilir miyiz diye oyuna girdik. oyun içi satın almalarda toplam belki 450 TLlik karakter ve mod görünüyor. 

Şimdi apple limiti olmayan karttan nasıl alışveriş yaptırabiliyor. Ben eminim ki o karta limit yükledikçe tek tek o paraları çekecek..

yapabileceğim bir şey var mı? kuzu kuzu ödeyecek miyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple Tr'yi arayıp; böyle böyle benim oğlan yaptı bu defaya mahsus onları iptal edin lütfen diyeksiniz; onlarda size bu seferlik yapıyoruz ama bir daha yapmıyoruz diyecek ve AİLE paylaşımı aktif edin diyecekler :)

https://www.apple.com/tr/contact/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay

@

ikinize de teşekkür ederim.

Çocuk diğerlerini almadığını sadece 21 TL lik bir modu aldığını söylüyor. Zaten kredi kartından 20.99 çekilmiş. 

Diğer alındığı düşünülen şeyler oyunda zaten açık değil. 

Fakat app store a girince önceki alışverişinizin faturalandırmasında sorun var lütfen ödeme yöntemini güncelleyin diyor. 

Böyle yapınca da ücretsiz oyunun güncellemesini bile vermiyor. 

Daha önce de oldu bizim oğlan hediye olarak bir oyun karakteri istedi. 6.99 TLlik aldık. 

Apple bizden 4.99 çekti. Ondan sonra bunun aynısı oldu. Yani ödeme yöntemini güncelle falan dedi. Ücretsiz oyunun güncellemsini bile vermedi. 

15-20 gün sonra karta limit yüleyince önce 2 TL sonra başka bir 15 TL aldı bizden.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.