Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kar Yağışı Ve Araçta Kar Temizliği

Önerilen Mesajlar

IPA alkol değil ya IzoPropil Alkol yada IPA.

Yoktur. Araştırdığım kadarıyla Ulusta ve Ostimde bulunabilir olarak gördüm, gitmeye üşeneceğinden detay yazmıyorum, gideceksen yazayım hatta banada al. Bide online olarak Erdem Boyadan alınabilir.  

Yahu ne uğraşıyonuz.Köpeköldüren miydi neydi adı.Alın 2 dene tertemiz yapar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan için olabilir ama bana elektronik temizliği için lazım abi :P

Aslında Mertcan düşünse ona çok yakın bir şey var onunla temizleyebilir.Ama o dayak aracı olarak biliyor.Esas işlevini sanırım unutmuş. Bilin bakalım nedir bu aletin adı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 litrelik boş damacananın dibine bi miktar tuz ve cam suyu koydum, çok fazla değil, ardından içine sıcak su doldurdum, arabanın ön arka ve yan camlarına döktüm aktı gitti buz..birde avmlerin kapalı otoparkına inip biraz avmde vakit geçirince arabanızın etrafı su göleti gibi oluyor ki ben gibi üzerinde kar katmanı ile geziyorsanız tabiki :D... 

yakup bey sabırla ve mantıkla hava sıcaklıkları 7 nin altına inmiyormu acaba :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen kış mecbur kalmıştım ankarada kar sağanağına tutulunca bi müddet yol aldım kaya kaya,önümde yaşanan kazaları riskleri gördüm 1. vites torkuyla yürüyüp aracı iş yerimde bıraktım..mecbur kalınca illaki yol alınıyor ama insan riskleri bi görünce anlıyor.allah mecbur bırakmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çamurluklara sıçrayıp buza dönmüş karı nasıl temizlemek gerek. Dönüşlerde hart hart lastiğe sürtüyor. IPA alkol mü sıkmalı?

Tuzlu su neyim diycem de onun da çözeceğinden pek emin değilim.

Bir de IPA alkol yapı marketlerde vardır diye tahmin ediyorum ancak yinede sorayım.

Ilık suyu üzerine dök birkaç dk sonra hafifce tekmeledin mi dökülür gider.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşırı buzlanmış yüzeylerde bu ürünü kullanıyorum çok etkili ve kalıcı bir ürün. Dün ön ve arka camlarda yarım santime yakın buz vardı sadece üzerine püskürtüp 5 dk beklemem yetti buz su haline geliyor akıp gidiyor hiç bir yardımcı kullanmanıza gerek kalmıyor. Kışın aracımı yıkarsam kapı fitillerini de bununla siliyorum yapışmayı önlüyor.

otev4045989970223.jpg

Çamurluk içlerinde de kullanıyorum kar, buz yapışıyor ama ürünün kalıcı etkisinden dolayı çok çabuk sökülüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.