Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.Ben aranıza yeni katıldım ve size bir konu hakkında danısmam gerekecek.Araç orto konsolu oldugu gibi kaplanabilir mi?Kaplanabilirse fiyat bilgisi olan varsa ve cevaplanırsa cok mutlu olurum .Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.Ben aranıza yeni katıldım ve size bir konu hakkında danısmam gerekecek.Araç orto konsolu oldugu gibi kaplanabilir mi?Kaplanabilirse fiyat bilgisi olan varsa ve cevaplanırsa cok mutlu olurum .Teşekkür ederim

11dc0783aee914adb59a89b590be84fd.jpg

689911aaa9eb72f59399a3940d626e10.jpg

Ben bu şekilde yaptım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu başlığa başka bir şey olabilir mi acaba diye baktım ama minibüscü kafası almış yürümüş.

Yapacağınız kaplama kalıcı olmaz, ordan burdan açılır, açılan yerlerin altında yapışkan malzeme kalır. Bazende o malzeme kurumuş olur.

Bu kafada yapacağınız herşey orta ve uzun vadede kendini "naptım len ben" sorusuna bırakır. 

Keyif sizin para sizin zaman sizin tabi :) Hatta size bir öneri, maun kaplatın öyle daha bi kötü oluyor :)

Aklından bu geçer:

Novitec-Rosso-Ferrari-458-Italia-interio

Aslında bu çıkar ortaya:

11dc0783aee914adb59a89b590be84fd.jpg

Ben bu şekilde yaptım

Servet Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaş insanlara yukardan bakarak konuşmasan iyi olur yapılan birşeyi küçük görme istersen konuşma tarzına dikkat et biraz sen daha iyisini yapıyosan paylaş yoksa da yorum yapma arkadaş

Alınmışsın gereksiz, kusura bakmayacan. Yazdıklarımı hakikaten anlamaya çalış derim.

Ayrıca ben daha iyisini yaptım, hiç ellemedim ve arabamın konsolunun kondisyonu daha iyi ve görüntü kirliliği de yok.

Miş-Muş gibi şeyler bunlar. Arabada karbon kullanıl(mış) gibi, ama karbon değil. Hatta başınıza daha sonra bela olabilecek şeyler. Bundan iyisi zaten hiç ellememek. ;)

Doğru bilinen kalıp yanlışlar sözlüğüne az önceki lafınıda alıyorum.

Dersenki sen hiç mi yapmadın bu tip halardan, yaptım evet. Ama artık yapmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayacan gibi bişey yok arkadaşım burası paylaşım yeri eleştiri iyidir fikirler tartışılır oda güzel ama aşağılayıcı şekilde konuşulursa orda durcan saygı olacak öncelik.ayrıca daha iyisini yaptırmışsın eyvallah paylaşırsın bizlerde fikir ediniriz bilgileniriz arkadaşım öneride bulunursun işimize gelirse yaptırırız ama saygısızlıgın yeri değil burası yorumlamaya dikkat

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayacan gibi bişey yok arkadaşım burası paylaşım yeri eleştiri iyidir fikirler tartışılır oda güzel ama aşağılayıcı şekilde konuşulursa orda durcan saygı olacak öncelik.ayrıca daha iyisini yaptırmışsın eyvallah paylaşırsın bizlerde fikir ediniriz bilgileniriz arkadaşım öneride bulunursun işimize gelirse yaptırırız ama saygısızlıgın yeri değil burası yorumlamaya dikkat

Ama sen benim yazdıklarımı hakikaten okumuyorsun? Yada anlamadın. Anlamadıysan apayrı şeyleri konuşuyoruz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tumay, bizim forum biraz samimi ve içtendir, dostluk, saygı sevgi ziyadesiyle mevcut, zamanla bizleri daha iyi tanıyacaksın, yazdıklarımız kimseyi kırmak amaçlı değil sadece, yazım dilimiz bazen latifeli olabiliyor :)

Bu arada eline emeğine sağlık keyifle kullan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben anladım senin dediğini gönül isterki daha farklı daha güzel şeyler yapalım daha kaliteli olsun ama evet gelgelelim herşey maddiyat onuda geçelim sen daha iyisini yaptıysa oneride bulun paylaş fikir ver bizde farklı bişey görelim bilgilendirmiş ol sözlü ve görsel benimde demek istediğim bu

Şikayet mi komik :-) sen göremiyosan cezanın ne anlamı var ki

Tumay, bizim forum biraz samimi ve içtendir, dostluk, saygı sevgi ziyadesiyle mevcut, zamanla bizleri daha iyi tanıyacaksın, yazdıklarımız kimseyi kırmak amaçlı değil sadece, yazım dilimiz bazen latifeli olabiliyor :)

Bu arada eline emeğine sağlık keyifle kullan...

Doğrudur bekir bey ama ben bu konuşmada bi latife göremedim.sadece bi paylaşımda bulundum kotudur veya iyidir yorumlara açığım tabikide ama minibüsçü zihniyeti tabiri hoş olmadı sadece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdıklarım nereye gitti ey gidi yönetim?

Ben anladım senin dediğini gönül isterki daha farklı daha güzel şeyler yapalım daha kaliteli olsun ama evet gelgelelim herşey maddiyat onuda geçelim sen daha iyisini yaptıysa oneride bulun paylaş fikir ver bizde farklı bişey görelim bilgilendirmiş ol sözlü ve görsel benimde demek istediğim bu
Şikayet mi komik :-) sen göremiyosan cezanın ne anlamı var ki

Yok sen benim yazdıklarımı yine anlamadın ben yine anlatayım: 

Evet gönül isterki, ama bunlar mış-muş gibi şeyler. Karbun(muş) gibi, ama karbon değil. Ama maddiyata takılıp kötü şeyler yapmanı gerektirmez.

Yaptığın şey güzel değil, çünkü başta işlevsel değil sonra görsel değil. Ayrıca daha sonra orası burası yırtıldığında çizildiğinde yapışkan çıkacak vs kötü bir görüntüye sebep olacak. Bu yüzden senin yaptığından "DAHA İYİSİ" "HİÇ YAPMAMAK" kondisyonu hiç bozmamak. İyisini yaptıysan yorum yap diyorsun ya, "HİÇ YAPMAMAK" seninkisi gibi bir uygulamayı yapmış olmaktan "İYİDİR".

Not: Anlamadın diye, tırnak içinde büyük büyük yazdım anlamadığını düşündüğüm yerleri. Yine aşağıladı falan deme de.

Umarım ucuz bir uygulama haline dönüşür ve herkes karbon malzeme kullanabilir. Sende o zaman gerçeğini kullanırsın umarım.

Servet Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tumay hocam valla ben girdim

Kaplama için önerini gördüm sonra Servet abimin dediği gibi baktım konu iyi yere gitmeyecek hiic yorum bile yapmadım.

Bunlar sulu kaplama dedikleri şekilde kaplama

cbeb5e81520720a1a4c67963e124a387.jpg

cb3a27749b9b0be8211ffc594ac6d503.jpg

Bu alcantara döşeme

b19cd26cf46ea60e118f1b4452c26055.jpg

taner eviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.