Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Simidi.....

Ali Ermemiş

Soru

Arkadaşlar daha önce yazmistim direksiyon simitinde erime vardi ve anahtarın sustasinda sıkıntı vardı tam acilmiyordu.

Gelelim cevaba tek kelime ile süper servis hizmeti teşekkürler özkanlar Ford manisa.... 2 gün içinde değişim talebi alindi ve değişim yapıldı garantiden....

Teşekkürler.....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar ikinciel aldığım Focus style plus 2011 de direksiyon da erimeler var yalnız herkesde metal da olur benimki siyah yerinde bide konsolun bazı yerlerinde metalde siyah noktalar var garantim devam ediyor servis değiştirirmi acama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar ikinciel aldığım Focus style plus 2011 de direksiyon da erimeler var yalnız herkesde metal da olur benimki siyah yerinde bide konsolun bazı yerlerinde metalde siyah noktalar var garantim devam ediyor servis değiştirirmi acama

Şansınızı deneyin mutlaka.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araçta ön cam değişti mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hayır neden sordunuz

Konsolda ve direksiyondaki siyah lekeler, siyah silikon kalıntıları olabilir. Benim aracın camını değiştirirken yapmışlardı. Sonra temizlediler. Siz de benzer bir durum oldu da lekeyi çıkartmaya çalışırken direksiyonu mu erittiler dedim bir an..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün servise gittim garanti için sistem olmadığı için bişey yapamadılar tan oto fakat bunun garantiye girdiğini öğrendim.direksiyon renk değişimi ve erime konsolda kapıda metal alaşımda atmalar.bakalım salı günü için randevu aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim garanti bitmiş ek garanti devam ediyor ama plastik aksam filan ek garantiye girmiyormuş.o yüzden döndüm geldim.

nasıl ek garantiye girmiyormuş? Öyle şey mi olur...

Ben otokoçtan almıştım, mevcutta ne garantisi varsa aynısı geçerli ancak değişim/onarım ücretinin %20'sini sizden alırız demişlerdi. garanti uzatımı ile ilgili bir evrak imzaladıysanız bir kontrol edin. bende huylandım şimdi bende bakıcam...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben otokoçtan almıştım, mevcutta ne garantisi varsa aynısı geçerli ancak değişim/onarım ücretinin %20'sini sizden alırız demişlerdi. garanti uzatımı ile ilgili bir evrak imzaladıysanız bir kontrol edin. bende huylandım şimdi bende bakıcam...

Neden olmasın canım :) Iyi bakın şartlara :yeah:

Trimler yani ellenen yerler her zaman sıkıntı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ek garantide işler biraz daha zor oluyor Mert. Sadece arızaları kapsıyor şeklinde özetleyebiliriz aslında.

"FordGüvence, aracınızdaki mekanik veya elektrik-elektronik arızalar sonucu yapılması gereken yedek parça değişimi, tamiri gibi işlerden ve ilgili işçilikten doğan maliyetleri kapsayan bir programdır."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ek garantide işler biraz daha zor oluyor Mert. Sadece arızaları kapsıyor şeklinde özetleyebiliriz aslında.

"FordGüvence, aracınızdaki mekanik veya elektrik-elektronik arızalar sonucu yapılması gereken yedek parça değişimi, tamiri gibi işlerden ve ilgili işçilikten doğan maliyetleri kapsayan bir programdır."

anladım abi... kozmetikten ziyade daha teknik hizmetleri içeriyor belli ki.

arabam da kaan abi de, gidip bakamadım evraklara, ama bakacak birşey yok belli ki! kim bilir neler yapıyor arabama şuanda... :)

neyse dağıtmayayım konuyu, geçmş olsun diyorum hocam size de...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Havaların düzelmesi ve güneşin yüzünü göstermesiyle bizim direksiyonda da net şekilde renk atması ve soyulmalar gözle görünmeye başladı.

Garantiden değişim yapanlar kadar yapamayanlarda var sanırım, bunun bir sınırı kriteri var mıdır acep?

Birde şu var aklımda diyelimki onay aldık değişim için ben bunu titanium direksiyonu olarak istiyorum desek buda kabul görür mü? Bunu deneyen oldu mu hiç aramızda (Aradaki farkı cepten ödemek kaydıyla tabi)

Özellikle Kaan abiden de bir yorum alabilirsem çok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.