Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yusuf Çavuş

Çanakkale - Bursa - İstanbul Turu

Önerilen Mesajlar

Yusuf Çavuş    1.777

Çanakkale turuna yazıldım dün, bugünde işyerinden iznimi ayarladım. ;)

Perşembe günü yani yarın akşam 5 gibi Kayseri'den hareket edicez. İstanbul, Gelibolu-Çanakkale, Bursa şeklinde. 2 gece konaklama, sabah kahvaltı ve akşam yemekleri dahil. Kişi başı 250tl(280 dedilerdi :D ) Cuma sabah Eyüp'den başlıyormuşuz. Cuma sonrasına kadar İstanbul'dayız, sonra akşama Gelibolu'ya geçip konaklama. C.tesi çanakkale tüm gün. Pazar sabahda Bursa öğlene kadar. Pazar akşamda Kayseri'de olucaz inş. özetle :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Guest Tolga KARACA   
Guest Tolga KARACA

Çanakkale turuna yazıldım dün, bugünde işyerinden iznimi ayarladım. :)

Perşembe günü yani yarın akşam 5 gibi Kayseri'den hareket edicez. İstanbul, Gelibolu-Çanakkale, Bursa şeklinde. 2 gece konaklama, sabah kahvaltı ve akşam yemekleri dahil. Kişi başı 250tl(280 dedilerdi :D ) Cuma sabah Eyüp'den başlıyormuşuz. Cuma sonrasına kadar İstanbul'dayız, sonra akşama Gelibolu'ya geçip konaklama. C.tesi çanakkale tüm gün. Pazar sabahda Bursa öğlene kadar. Pazar akşamda Kayseri'de olucaz inş. özetle :)

Güzergah benim mekandan geçiyor mu peki? :D

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Mevlüt Aksoy    287

Ben geçen sene Çanakkaleye kampa gitmiştim.Çok hoşuma gitti, hemen hemen herkesin o bölgeyi gidip görmesini isterim. O Dilek yarımadasını gezip şehitlikleri görmek siperleri gezmek insanı duygulandırıyor. Yusuf sana iyi gezmeler dilerim.Bol bol fotoğraf çekin.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Guest Tolga KARACA   
Guest Tolga KARACA

Bende her fırsatta giderim ama hiç rehber eşliğinde gitmedim, gidip de maneviyatınızı yükseltmek çok etkileyici, annem şehitliği gezip mühendislikten edebiyat bölümüne geçmiş hatta anlık duygu fırtınasıyla..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yusuf Çavuş    1.777

Ben geçen sene Çanakkaleye kampa gitmiştim.Çok hoşuma gitti, hemen hemen herkesin o bölgeyi gidip görmesini isterim. O Dilek yarımadasını gezip şehitlikleri görmek siperleri gezmek insanı duygulandırıyor. Yusuf sana iyi gezmeler dilerim.Bol bol fotoğraf çekin.

Sagolasin abicim, cekebildigim kadar cekicem ve burda paylasicam ins.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yusuf Çavuş    1.777

Bende her fırsatta giderim ama hiç rehber eşliğinde gitmedim, gidip de maneviyatınızı yükseltmek çok etkileyici, annem şehitliği gezip mühendislikten edebiyat bölümüne geçmiş hatta anlık duygu fırtınasıyla..

Bu tur yerlere rehberle gitmek çok farkettiriyor kardesim. Ben bunu Konya da anladım bu sene.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.