Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Çevresel Görüş

Sami Lale

Önerilen Mesajlar

Maalesef yok, Arkaya ve öne kamera takılabilir fakat yan kısımlar için; yan aynaları modifiye etmek veya değiştirmek lazım aksi halde takmalı veya sarken birşey istemezsiniz hem ses yapar hem sağlamlığı tartışılabilir.

Makyajlı focus'da sensörlü uyarı sistemi var çevresel olarak her yandan hissedebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef yok, Arkaya ve öne kamera takılabilir fakat yan kısımlar için; yan aynaları modifiye etmek veya değiştirmek lazım aksi halde takmalı veya sarken birşey istemezsiniz hem ses yapar hem sağlamlığı tartışılabilir.

Makyajlı focus'da sensörlü uyarı sistemi var çevresel olarak her yandan hissedebiliyor.

ön,arka kamera ve sensörler (ki aracımda sadece arka sensörler var)navigasyon gibi komple bir sistem var mı? ben navitech nx 251 y düşünüyordum ancak ön-arka sensör+ön ,arka kamera uyumluluğu var mı internette hiç bir kaynakta buamadım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ön,arka kamera ve sensörler (ki aracımda sadece arka sensörler var)navigasyon gibi komple bir sistem var mı? ben navitech nx 251 y düşünüyordum ancak ön-arka sensör+ön ,arka kamera uyumluluğu var mı internette hiç bir kaynakta buamadım?

Bende siz sorunca baktım, göremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef sunroof yok artı HB olduğu için arka görüş açısı gayet dar o yüzden alternatif arıyorum.

ben hb de arkayi sedana göre daha iyi görüyorum.sedanda arkaya geri geri yanasirken hb göre daha az belli oluyor ne kadar yanastigimiz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.