Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Araç alırken kriter alıcıdır..

Bizim yorumlarımız sizi bağlayıcı tutmaz..Aracın donanımında gereksinim bunlar ise alternatif bakılabilir tabi bu donanımların olmuş olsun diye eklenmemesine dikkat edilmelidir.. :yeah:

3–4 ay içinde geleceğini bilsem zaten bekleyeceğim ama bu 3–4 ay sonunda yine hüsran olacaksa neden bekleyeyim.Ben arabanın motor özelliklerinden de sizin kadar anlamam en önem verdiğim unsurlar ; tasarım,sağlamlık ve kalite.Amerika'da Mytouch'lı Focusları gördükten sonra bizdeki konsollara hiç ısınamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

My Touch diyorsan o ayrı. 2012 de Avrupa'da Nisan sonrası sunulacak. Bizde ise en geç Ekim gibi..

Sony stok durumu ile alakalı tıpkı fiesta ve cmax gibi zamani inanki sorumlusu dahi veremiyor Ford a bağlı.. Al hadi derse gelir.. C-max dan yola çıkabilirsin ama adet farklılıklarını da unutmayalım..

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En fazla 2012 Ekim'e kadar beklerim.Geldi geldi,gelmezse bir müşteri kaybedersin Ford.

2. yılımıda arabasız geçiremem.2. sınıfta okulun ilk ayı Fransa'ya gideceğim.O süreyide hesap edersek işte Ekim başı gibi Türkiye'ye döndüğümde arabamı alacağım ne olursa olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer makyaj 3 yıl sonra felan gelirse 6 yıl 109 ps 3-4 yıl elden geçmiş 115 ps devam edecek..

yani 10-11 yıl olmuş olacak...Neden değimesin ? Eğer ki rakipleri çok daha üstün motor yapmadıysa...

Can beee....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya dikkatimi bir şey çekti fransada focus Rs var ingilterede yok almanya sayfasındada yok garip geldi bana Rs fransada ne arıyorre :) ilk olarak almanyada sonrada ingilterede olması lazım

ve oğulcan kardeş ben çok takip ettim artık canıma tak etti ekimden önce sadece c-max için konuşuyorum ona sony focustan önce geldiği için navigasyonda focustan önce geliceğini bildiğim halde verdim siparişimi bekle bekle nereye kadar navigasyonu beklicez navigasyonlusu gelecek onu alıcaz bu sefer otomatik şanzımanı gelecek bu sefer onu alamıcaz saçma birden hepsini aynı anda koysalar keşke beklemeye değmez al gitsin 2 sene sonrada yenisini alırsınn :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama sitesinde araclara bastiginda direk focusrsmi rt mi olee bisey var direk

Türkiye sitemizde de vardı o :) kalktı diyorum ya işte yeni Performans araçları gelecek..

Fransa'dan da yakında kalkar..Stokda kalmıştır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer makyaj 3 yıl sonra felan gelirse 6 yıl 109 ps 3-4 yıl elden geçmiş 115 ps devam edecek..

yani 10-11 yıl olmuş olacak...Neden değimesin ? Eğer ki rakipleri çok daha üstün motor yapmadıysa...

Can beee....

109 luk motorla 115 lik motor arasında pek alaka yok aslında. Kapak, turbo, manifoltlar, mazot pompası ECU elektrik tesisatı vs vs vs komple değişti. Ben motor gücünün artık öyle dramatik şekilde artacağını falanda düşünmüyorum. 3-5 hp belki..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fakat Renault çok yakında 1.6 dCi 130 hp lik motorla gelecek, Fiat 1.6 120 hp motoru güçlendirebilir, VW çıkar bir gün 1.4 150 hp tdi diye çıkartır, Ford ne yapacak o zaman, hala 115 hp ile devam mı edecek. Zannetmiyorum, minimum 130 hp ye çıkartırlar, haa bu Focus 3 te olmaz belki ama 115 hp yi geçer diye düşünüyorum. Ama dizelin fiyatı bu şekilde artmaya devam ederse yandık. Millet benzinliye geri döner.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.