Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Bu 800 km geyiği nereden çıktı? Yok öyle birşey çünkü. İstediğiniz km de olsun arabanız. Sıfır gösterge takarsanız km si sıfırlanır. Eğer isterseniz ilk 40-50 km de IDS ile bağlanıp km satini düzelttirebilirsiniz. Ondan sonra düzelttiremez sıfırdan devam edersiniz.

Anahtar tanıtma falan zaten yok. Immobiliserin kaydı göstergede tutulmuyor. O eski focuslardaydı. O iş için GEM modülü kullanılıyor. GEM modülünü değiştirdiğiniz zaman anahtarı yeniden kodlatmanız lazım.

Göstergeyi ilk değiştiren benim. Hatta Bora bey'e gönderende benim. Hatta Türkiyedeki ilk 5 inç renkli navigasyon ekranına sahip focusta bende. Bunalra takılmayın. Ford eskisi gibi değil. Modüler tasarım yapmış. ön panel ayrı parça, ekran ayrı parça, ünite ayrı parça. Yani illede sony olsun diyorsanız ön paneli değiştiriyorsunuz sony oluyor alet. Ekran renkli olsun derseniz sadece ekranı alıp değiştiriyorsunuz renkli oluyor. Navigasyon isterseniz navigasyonlu ekran satın alıyorsunuz navigasyonda eklenmiş oluyor. Navigasyon ekranın içine monte edilmiş halde. Ayrı bir parça falan değil.

Sony falan diyede kasmaya hiç gerek yok çünkü sony deki ana ünite ile diğerlerindeki aynı. Hatta sync teki ana ünite dahi aynı. ön paneller ve ekranlar farklı sadece. Ve dahası bunların hepsi birbiri ile uyumlu.

bütün f3 lere olurmu navigasyonlu ekran oluyorsa nereden temin edebılırım...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabam style. Herhangibir tesisat değişikliği falan yapmadım. Sadece anten kabloları çekildi o kadar. Diğerleri için birşey diyemem ama farklı olduklarını hiç sanmıyorum.

Detayları aşağıdaki linkte mevcut.

http://www.fordist.com/forum/index.php?showtopic=1669&st=180

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiçbirşey için araba falan beklemem. Varsa alırım yoksa alternatiflere bakarım.. İllede o marka/modeli istiyorsamda kafama en yatanı neyse onu alırım.. Atıyorum titanium olmazda style olur. düz titanium istiyorumdurda x paketli olur falan filan gibi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizce Sony navigasyon veya teyp için bir 3–4 ay daha beklemeli mi yada Golf veya Astra gibi alternatiflere mi bakılmalı ?

Araç alırken kriter alıcıdır..

Bizim yorumlarımız sizi bağlayıcı tutmaz..Aracın donanımında gereksinim bunlar ise alternatif bakılabilir tabi bu donanımların olmuş olsun diye eklenmemesine dikkat edilmelidir.. :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de acelen yoksa bekle, rakip modellerin kendine has ufak tefek üstünlükleri ya da dezavantajları olsa da sonuçta aralarında sıradağlar da yok ama senin beğenin çok önemli çünkü farklı bir seçim yaparsan Focus içinde uhte kalacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.