Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv Focus 3 1.0 Ecoboost 5W-20 Motor Yağı

Önerilen Mesajlar

isteklerimize karşılık verdiğiniz için tşk ler..

castrol bu fiyata olsaydı anlardım ama FMY olunca anlamıyorum (sonuçta aynı yağ ama), ford un ford yağı serviste indirimsiz 340 tl ye satılıyor... komedi resmen;

(indirimli 270 tl)

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Garanti kapsamindaki arac sahipleri bu yagi alip periyodik bakimini serviste yaptirabiliyor mu? Gercekten goz gore gore kazikliyorlar

Yaparlar, altına not düşer yağ sebebi ile birşey başına gelirse sorumlusu sizsiniz diye kaldıki ne marka ürün konulduğu da girilecek haliyle sorun teşkil etmeyecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaparlar, altına not düşer yağ sebebi ile birşey başına gelirse sorumlusu sizsiniz diye kaldıki ne marka ürün konulduğu da girilecek haliyle sorun teşkil etmeyecek.

Yagdan kaynakli sorunlarin sebebi bizi gosterirlerse orjinal marka urunde kullansak faturayi bize mal edecekler o zaman. forumdan bahsettigim uygulamayi yapan oldumu acaba? burdan sordum ama konuyla alakali diye sordum konuyu kirletmiyorum insallah
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yagdan kaynakli sorunlarin sebebi bizi gosterirlerse orjinal marka urunde kullansak faturayi bize mal edecekler o zaman. forumdan bahsettigim uygulamayi yapan oldumu acaba? burdan sordum ama konuyla alakali diye sordum konuyu kirletmiyorum insallah

Yasaya göre edemezler (detaylarını Cem abi bi kaç kere yazdı ararsanız çıkar). Ben son bakımda sanayiden Mobil aldım gittim, faturaya not düşüp koydular. Servis danışmanı garanti dışı kalır filan dedi ama hikaye, uğraştırırlar belki ama sonuç olumsuz olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

merhaba arkadaslar forum a yeni katıldım. focus 1,0 ecoboost titanium aracım var ve bakım zamanım geldi bugun servisten aldıgım yag bakım fiyatı 600-650 tl arası bujiler hariç birde. piyasadan kendim yag alıp özelde bakım yaptırmayı düşünüyorum fakat bizim 5w-20 ler hiç yok denecek kadar az. sayfa basında erol otomotivin sattıgı yaga da ulasamadım online satısı tadilat asamasında sanırım :(

yag carsısı sitesinden iki adet 5w-20 yag buldum ama cesaret edemedim fikirlerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var.

http://www.yagcarsisi.com/index.php?route=product/product&product_id=656&search=5w-20

http://www.yagcarsisi.com/index.php?route=product/product&product_id=1096&search=5w-20

nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz sizler ne şekilde bakımlarınızı yaptırdınız bilgilendirirseniz cogu kişiye de örnek olmus olur şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.