Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2.el Arabadan Gps Çıktı

Önerilen Mesajlar

Arkdaşlar bir yakınım 2.el focus trend almıştı araç serviste polen filtresi değişimi yapıldığında GPS cihazı olduğu söylenmiş cihazı söktürmüş tabi 1 yıl içinde takip edilmiş bu durumda sim kart aktif çalışıyor.

Satın aldığı yer galeri galeri haberim yok demiş v.s bu durumda yasal olarak birşey yapmak mümkün mü?

Satıcı satmadan önce bu cihazı sökmesi gerekmiyor mu?

Aynı sorun benimde daha önce başıma geldi çok üzerine gitmemiştim ama bu aralar bu tür olaylar sıklıkla oluyor demek ki.

Süleyman Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimsenin kimseyi durduk yere takip edeceğini ve açıkçası sattığı araçta unuttuğu gps cihazının faturasını 1 yıl boyunca düzenli ödeyeceğini sanmıyorum. Savcılıktan ziyade bu sistemler artık aile içinde kullanılan sistemler nasıl desem kişi eşini takip etmek istiyor vs. gibi durumlar oluyor. Önce bu kontrol edilmesi gerekir sonrası ise sim kartların üzerinde numaralar oluyor o hattın T.C.'si gibi, hattın bağlı olduğu operatör'de çalışan bir tanıdık vasıta ile bile öğrenilebilir kime kayıtlı olduğu diye düşünüyorum. Arkadaşınızın takip edilmesini gerektiren önemli bir işi veya görevi yoksa savcılık vs. uzun iş. Eğer gerçekten basit bir şey ise buradan çıkacaktır. En kötü ihtimal içi rahat etmiyorsa savcılık yolunu tercih etmelidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüketicinin isteğine bağlı ... Uzun Dönem Kiralama yapacak kişi aynı zamanda kullanacağı kilometreye de karar vermek zorunda. 

... diyelim ki siz benden 36 aylık kiralama istediniz, ama araç çok kilometre yapmayacak, atıyorum yılda 15,000x3:45,000Km'den bahsediyoruz. O zaman ben size diyorum ki benzinli isterseniz ayda 400Euro ödersiniz, Dizel istiyorsanız da 520Euro. Siz oturup hesap yapıyorsunuz ... 120EuroX36: 4,320Euro+KDV ödemeye değer mi? Değmez mi? 

Sonuçta anlaşmadaki kilometre sınırını aşarsanız Km başına ek ücret ödemek zorunda kalırsınız ... yani hesap kitap işi bu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.