Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford, Yeni İletişim Ve Eğlence Sistemini Tanıttı - Ford Sync 3 - 2016 [USA Haber]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

OTA nedir, kaçırmışım ben. Sync 3 olayını biraz araştırınca karşıma hep apple carplay çıktı. Zaten benim gördüğüm, yeni sistemin en büyük getirisi, daha hızlı çalışması ve bunun gibi bazı harici uygulamaları destekliyor olması. Şimdi Amerikada VW araçları apple carplay ile sunulmaya başlanmış. Sanırım orada rekabet kızışmış, ama biz Avrupalılar olayı biraz geriden takip ediyoruz.

Over the air :P Adamlar ne isim buluyor. Evinin interneti ile sistemi update edebilecek vatandaş; hanimiş benim güzel servisim demeden :D 

Elin yabancısını okumadan şu Türkçe yazdıklarımızı (ilk message) okusak bileceğizzz ammaaaaa... neyse :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
On 13.11.2015 11:13:15, Semih O. said:

2016'da gelecek tüm araçlarda olacak mı SYNC 3. Yani 2016 Focuslar mesela SYNC 3 ile mi gelecek?

Benim merak ettiğim soruda tam olarak bu aslında. Amerikada ( Avrupada dahil mi bilmiyorum ) Şu andaki ve 2016 model focus'larda Sync 3 mevcut görünüyor. Bunu göz önüne alırsak 2016 model Sync2 olan tüm araçlara Sync 3 entegre etmeleri gerekir. Ford bayisine gidip sorduğumda henüz kendilerine böyle bir haber gelmediğini belirttiler. 2016 model araçlar Şubat veya Mart gibi geleceğini ondan da tam emin olmadıklarını söylediler. Bu konuda net bir bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa seviniriz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam yazıyoruz ama sanırım istediğiniz cevabı alamıyorsunuz :) 

Resmi açıklama yok. 

Aldığım bilgiyi veriyorum size 2016 yılı içinde Avrupa'da olması planlanıyor, Avrupa'ya gelince zaten bize de gelmiş olacak. 

Sonuç: Model Yılı bazlı bir değişim OLMAYACAK.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merak etme gelir 5-10 seneye, pazar payı hedö hesap kitap hık mık.... İyi konuştum ha, sanki dersin Otosan sözcüsüyüm.

O bu değilde aletin UI tasarımını yapan UX kurgusunu oluşturan mühendisler kör olmuş, müşterilerden onunda parasını alacaklarmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Android Auto ve Apple CarPlay hazır. Abd'de 2017 model satılan sync3'lerde direkt gelecek, 2016 sync3'lere güncelleme gelecek.Avrupa için bu sene diye bilgi almıştık hala/henüz resmi bilgi yok.

Videolar

Apple

AppleCarplay_8232_HR.JPG.a37a39da8e677da

Android

AndroidAuto_8133_HR.JPG.baa01ea0ca701d51

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un alkışlanacak tarafı açık kaynak sunarak sistemin geliştirilmesini herkese sunması. Almanlar gibi hazır malı satın almadı adamlar :)

Bugün Totoya da dahil geliştirmeye oldu. Diğerleri PSA Peugeot Citroen, Honda, Subaru ve Mazda.

Meraklısına araştırmak için keyword:  SmartDeviceLink veya SDL

Ford için artık bu saatten sonra getiriyorum demesi kafi çünkü mal şimdi hazır, göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
1 dakika önce, Cenk Demirel said:

2015 makyajlı focus'larda bulunan sync2'leri güncelleme yoluyla sync3 yapabilecek miyiz acaba ? İnşaallah yazılımsal bir çözümü vardır da biz de faydalanabiliriz.

Maalesef mümkün değil. Bire-bir soruldu tarafımdan :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford, Yeni İletişim Ve Eğlence Sistemini Tanıttı - Ford Sync 3 - 2016 [USA Haber] olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.