Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracımızı Soymuşlar ...

Abdullahcan Mara

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

aracımızın yaklaşık 2 hafta önce multimedya sistemini taktık fakat bu sefer vw orjinal olarak çıkarttığı rcd 510 takmak yerine biraz daha pahalısı olan necvox marka bir multimedya sistemini taktık navigasyonu olsun geri görüş kamerası tv vs herşey çok iyi derece herkeze tavsiye edilir.

20141225_161009.jpg

Kırılmaz cam filmlerinin kaza anında sorunlara yol açtığını duymuştum bilginize.

Aracın İçerisinde Biri Kaldımı ........ İşi Yaş Camlar kırılmaz kötü gerçekten ama napalım en iyi çözüm bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın İçerisinde Biri Kaldımı ........ İşi Yaş Camlar kırılmaz kötü gerçekten ama napalım en iyi çözüm bu.

Bizim bilgi aldığımız yerde, ki babamın bir arkadaşı farklı sektörde aynı malzemeyi kullanmış bir süre onunla beraber gitmiştik, söylendiğine göre dıştan içeri girilmiyor ancak içten dışa kırılmasında bir sıkıntı olmuyormuş.

Bizim arabada tüm camların sökülmesi gerektiği için ondan vazgeçip sadece koyu film yaptırdık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim bilgi aldığımız yerde, ki babamın bir arkadaşı farklı sektörde aynı malzemeyi kullanmış bir süre onunla beraber gitmiştik, söylendiğine göre dıştan içeri girilmiyor ancak içten dışa kırılmasında bir sıkıntı olmuyormuş.

Bizim arabada tüm camların sökülmesi gerektiği için ondan vazgeçip sadece koyu film yaptırdık.

abi o zaman arabada sağlam bir levye veya sopa halk arasında haydar bulundurmak lazım . :kıhkıh:  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi o zaman arabada sağlam bir levye veya sopa halk arasında haydar bulundurmak lazım . :kıhkıh:  :)

Tam anlamadım içten dışa çıkmakta çok bir sorun yokken levyeyi haydarı ne etcen. Teknolojinin nimeti, takla neyim atarsa araç allah korusun, camı kırıp çıkabileceksin patladığı durumda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam anlamadım içten dışa çıkmakta çok bir sorun yokken levyeyi haydarı ne etcen. Teknolojinin nimeti, takla neyim atarsa araç allah korusun, camı kırıp çıkabileceksin patladığı durumda.

peki abi seni camı kırıp çıkarmak istediklerinde kazalı araçtan ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki abi seni camı kırıp çıkarmak istediklerinde kazalı araçtan ?

Ön cam ve arka cama uygulanmıyor hatırladığım kadarıyla. Onlardan çıkaracaklar. Ya da itfaiye gelip kapıyı keserek çıkartacak da film sahnelerindeki gibi takla atmış arabanın motoru alev almışken araç içindeki çıkartılamaz tabi.

Bu aralar tembelliğim üzerimde olmasaydı emniyet kemeri airbag ikilisi ile kaza anında bayılma ihtimalini araştırır, istatistiksel bilgi bulur, doğrulama ve/veya yorum için Cam abiye sorardım da şu an uykum var :)

Kaza anında kapıların otomatik açıldığını unuttuğum için bu kadar yazdım silmeden bunu da ekleyeyim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben her iki durumda da sorun oluyor anladım heralde .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.