Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta St Body Kit

Önerilen Mesajlar

Fiesta'nın orjinal ST Body Kit'i işte böyle bir şey ... ben pek beğendim, umarım siz de beğenirsiniz. kuZu daha bir yakışıklı oldu sanki :)

Fiesta08.jpg

Fiesta01.jpg

Fiesta02.jpg

Fiesta03.jpg

Fiesta06.jpg

Fiesta05.jpg

Fiesta04.jpg

Fiesta07.jpg

... fiyatını soran olursa KDV + Boya + Parça ve Montaj dahil liste fiyatı 4,000TL. 

Ama yakışmış... yakışmış.

not: tabi aracınıza böyle bir body kit taktırıyorsanız ufak bir ek ücret ödeyerek kasko sigorta poliçenize kit'i ekletmenizi kuvvet ile tavsiye ederim. ekletmez iseniz ve risk gerçekleşirse sigorta size body kit için asla ödeme yapmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Acaba bu body kiti nerede gördünüz yani nereden temin edebiliriz öğrenebilir miyim? Fiyatı çok yüksek olmasına rağmen arabaya mükemmel oturmuş.

Servisten siparişle satın alabilirsin, çin malı yan sanayi üründe alabilirsin bilindik sitelerden.

Ki bana sorarsan mükemmel oturmamış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servisten siparişle satın alabilirsin, çin malı yan sanayi üründe alabilirsin bilindik sitelerden.Ki bana sorarsan mükemmel oturmamış :)

orjinal ürünler nedense benim gözümde hep bir farklı duruyor. Sonuçta belli standartlar dahilinde oldukları için önemli bir problem yaratmıyorlar. Bir de arabayı kardeşim gibi bir vatandaş kullanacak en azından plastik olursa yerinde kalacağından emin olabilirim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.