Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Usb Aux Aparatı (?)

Önerilen Mesajlar

Merhaba forumdaşlar aranızda yeniyim bi sorum olacaktı bende 2010 model Focus Sedan var 

Ebayda dolaşırken bu aparatı gördüm 

http://www.ebay.com/itm/CD-DVD-Players-USB-interface-modification-Panel-For-Ford-Focus-05-08-Black-/231395354178?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35e03ce642

Acaba bizim arabaya uyarmı 

Not : Arabayı yeni aldım ve forum tecrübem yoktur yanlış yere açtıysam kusura bakmayın iyi günler :) .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süper ya ilk defa bundan görüyorum eğer focus 2 lere oluyorsa almak isterim ama nerden temin edebilirim bu linkteki site hariç

Trend x var bende o linkteki teybin aynisi ama ortadaki tuş farklı yani benimkine uyuyormu anlamadim .

Iyi günler saolun.

Bu site hariç nerden temin edeceğini bilmiyorum ama keşke uysa :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uymuyor. Açıkmalarda herşey yazılmış zaten. Forumu inceleyin, aux için çalışmalar mevcut.

Yok kardeş benim bu ürünü araştırmamın sebebi USB dir.

Aux ile çalışmalar var gördüm ama ben USB göremediğim için USB benim işime daha çok yaradığı için sordum. Genede saol iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok kardeş benim bu ürünü araştırmamın sebebi USB dir.

Aux ile çalışmalar var gördüm ama ben USB göremediğim için USB benim işime daha çok yaradığı için sordum. Genede saol iyi günler.

Açtığınız konu başlığı aux.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.