Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Comfort Jant Seçimi

Önerilen Mesajlar

mrb arkadaşlar bilgilerinizi tücrübelerinizden fayfalanmak istedim daha önce konusu açılmış ama benim demek istediğim araçtaki mevcut lastik ebatlarında 195 65 r15 yazıyor ben bir jant buldum üzerinde lastiğiyle birlikte alacam fakat onda da 215 65 r16 yazıyo bu jantı alsam taksam malum focusların ses yalıtımı çok zayıf yol sesinde nasıl bir değişme olur yakıtta nasıl nir değişme olur aracım 2010 comfort

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle bir ebat yok focusta. Eğer o jant lastiği takarsanız km eksik gösterir arabanın çekişi azalır.Lastik çapı büyüdüğü için otomatikman şanzıman uzar. Sizin takıcağınız doğru ölçü 205 55 16.

Ayrıca lastik genişliği arttıkça lastik sesi artar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TEŞEKKÜR EDERİM Burak bey

şimdi arkadaşı aradım 215 65 r 16 değildir ben bakmadım yanlış yazmış olabilirim diyor jantlara bakmaya gideceğim peki bu jantin çapını nasıl anlayacağım yani 205 55 r 16 olduğunu dedğiniz çaptan sa eğer almayı düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-focus-titanium-jant-lastigi-187122454/detay/

arkadaşlar bahsettiğim jant bu değil ama sizce replikamı orjinalmi alırken neyine dikkat etmem lazım kontrol etttirip almak istiyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ebattaki lastik ya minibüse ya arazi aracina olur 215 taban ve 65 yanak .en fazla 195 tabanda 65 yanak otomobile olur .205 taban ölçüsünden sonraki 65yanak ölçü ya jeep ya minibistur.sizin arac haric baska bir otomobilede olmaz öyle bir ölçü ancak arazi aracina olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.