Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Shelby Gt350 Mustang: Efsana Geri Döndü!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Efsane geri döndü !

• Tamamen yeni Shelby GT350, Dünyanın en zorlu yol ve koşullarında koşabilecek safkan yeteneğe sahip.
  • GT350 5.2 lt v8 motora sahip ve 500 beygir'den fazla güç üretecek -Ford'un en güçlü doğal emişli motoru-.
  • Gelişmiş malzemeler, MagneRide amortisörler, agresif frenler ve ince ayarlı aerodinamik ile daha önce öngörülmemiş performansa kavuşturuyor.

Dünya standartlarında bir performans aracı olan GT350, Ford'a hayırlı olsun :yeah:

B-Roll

Hareketli

İç Mekan

Stüdyo 

c4eJ5oL.thumb.jpg.667d8d35b0f96f9ad2b1e3QMHzaMJ.thumb.jpg.731b2bc2bb784d5d29d57dzhetF7W.thumb.jpg.760a207f4a501813c773762lg1TJJ.thumb.jpg.5f683a967d8f0e713eeb03urRrr4W.thumb.jpg.5edd45e6042ff55bfd997cEvFJlf4.thumb.jpg.3290a96a5973537d5d9df2x4GmRMK.jpg.4b9c01b3657b6819289c8f2356e1H75tDmz.jpg.a303114361196f9a93f8c7ebcc2d4UHjzNQ.jpg.2983f0f68192002aac32f7e54b907IBtWCq.jpg.40090a39cfc3336058034ee1caef

Eski yazı ve videolar.

Spoiler

17 kasım tarihinde sonuçlanacak kısa videolar vermeye başladı Ford.
Sizce hangi ürün yeniden canlanacak ?
GT mi geliyor acaba?

İlgili Video

1. bölüm

http://youtu.be/CY7xUimBWFo

2.bölüm

http://youtu.be/1cbo7DTYI2c

3. bölüm

http://youtu.be/y6SW4BpmBAs

4. bölüm

http://youtu.be/LBcfMlGyMNg

FocusClubTr--1415383691.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Efsane geri söndü !

Komik olmuş...

Bence sönmeyecek kadar iyi araba.

Dört gün önceden bildirdiğimi de unutmayalım :)

Beğendim, ama tutku yaratacak düzeyde değil. 

Mercedes GT AMG, Porsche 911 Turbo S ve Jaguar F-Type'ı bununla yanyana koyarsak ne olur?

Fiyat galibi Shelby olur, performans galibi Porsche, imaj Jaguar ve karizmada Mercedes'e gider.

Züğürdün çenesini yoruyoum...

Bu görsellerde benden olsun...

Shelby-GT350-Mustang-1200x800-bd67432fd9

Shelby-GT350-Mustang-1200x800-bae12891dc

Shelby-GT350-Mustang-1200x800-16470319db

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Mustang : Kafan bozuksa,çok neşeliysen, çok üzgünsen, yorgunsan, yeni uyandıysan, grip olmuşsan, sinirliysen, hatuna kafan takıksa, işe kafan takıksa, aklında futbol / politika vs. varsa, sağdaki - soldaki araçlara ayar olduysan, biri sana efelendiyse, ışıklarda yanına gelip ara gaz verdilerse, yol ıslaksa, yol kumluysa, yol karlıysa, asfalt aşırı ısınmışsa, tatile gidiyorsan, tatilden dönüyorsan, sağ koltuğun muhabbet etmeyi seven biri tarafınca işgal edilmişse ... kullanmayacaksın. Bunun dışındaki durumlarda sana gün boyu eşlik edecek bir kuZudur o. Vale'ye 50lira verdiğinde arkandan cimri p****** denmesine sebep olsa da, kimi zaman sana -ulan depo'da delik mi var?- dedirtse de, Kimi durumlarda kendini arka plakanı okur ve kelime-i şahadet getirir durumda bulsan da, ve hatta kıçın yerden bir kaç santim yukarıda gidiyor olsa da, plastik aksamı uber dandik, finishing işçiliği en iyi ihtimal ile orta karar kıvamında kalsa da Mustang -dadından yenmez- hele ki Eleanor yenilenmişse ona hayran olunur, kıskançlık içeren bir ses tonu ile "Allah baba sahibine bağışlasın" diye mırıldanılır.  :pray:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kafan bozuksa,çok neşeliysen, çok üzgünsen, yorgunsan, yeni uyandıysan, grip olmuşsan, sinirliysen, hatuna kafan takıksa, işe kafan takıksa, aklında futbol / politika vs. varsa, sağdaki - soldaki araçlara ayar olduysan, biri sana efelendiyse, ışıklarda yanına gelip ara gaz verdilerse, yol ıslaksa, yol kumluysa, yol karlıysa, asfalt aşırı ısınmışsa, tatile gidiyorsan, tatilden dönüyorsan, sağ koltuğun muhabbet etmeyi seven biri tarafınca işgal edilmişse ... kullanmayacaksın.

Zaten bu yüzden kullanamıyorum, illa ki bir yerden giriyoruz yasağa...  :kıhkıh:

Yoksa... aaah ah

Ford-Mustang-1200x800-aafb613a85cb85cc.j

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aten bu yüzden kullanamıyorum, illa ki bir yerden giriyoruz yasağa...

İki eski kasa cabriolet'i takasa almıştık (onun yerine kamyon verdiydik) arabaya binmeye başladım. emniyet kemerinin yeri biraz uyuzdur mustang'te, dragos'a doğru giderken köprücük kemiğime oturan emniyet kemeri ile uğraşıyorum bir yandan. ışıklar yeşile döndü, normal arabaymış gibi gaza bastım ... haSSS ... öndeki linea taksinin arkasına daldım. Linea lifte alınmış gibi havada, benim kuZu kafasını onun altına daldırmış. arabayı götürüp kaportaya bıraktım, tampon ve kaput boyandı, üç - dört gün sonra aldım ... akşam üzeri eve gidiyorum, serseriliğim tuttu ... e5'e bağlantı yoncasında gazı biraz yapıştırdım, kuZu başladı yanlamaya ... virajdan bir çıktım polis çevirmesi oradaymış ... fırça + ceza'yı yedim (adam haklı olduğu için ağzımı bile açmadım) ... eve kadar efendi efendi gittim. sabah işe gelicem, tavanı açtım ... otoparktan çıktım, sağa sinyal verdim ... güMMM ... ablanın biri geldi ön çamurluğa yapıştırdı ... delirdim tabi ... bir de -görmedim sizi- demez mi? ... yeniden kaporta tabi ... üç gün sonra aldım arabayı, ama yeminliyim ... efendi olucam ... sahil yolunda gargargar keyfi yapıyorum bir mini takıldı peşime, sağıma dalıyor, soluma dalıyor ... resmen at sineği gibi ... yaa git .. gitmez .... oğl bi git ... vrınn vrınn ... eşşedüüü ... elemana uymadım ama keyfim kaçtı tabi.  Baktım ya birisine dalıcam, ya da birisi bana dalacak ... tükkana gittim, direkt 2.el tezgahına bıraktım kuZu'yu ... satın gitsin abi dedim, o da kurtulsun, ben de.  

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.