Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navix Nvx 7709 Dhd Navigasyon İncelemem

Önerilen Mesajlar

Cihazı az önce taktırdım. Fiyatına göre iyi bir cihaz, 1000 TL veya üstü bir para versem acırdım açıkçası.

Ses kalitesi iyi
Seçim yaparken dokunmatiği iyi

Menü kolay

Direksiyondan kumanda gayet iyi çalışıyor, bir problem yok.

Seçim yapıldığında hızı gayet iyi.

Fakaaattt

Dokunmatikte sağa sola yada listeler arasında yukarı aşağı geçiş yaparken sıkıntılı, parmaklar başka yerlere değiyor.

Aldığım yer Gps kartını unuttuğu için navigasyon şu anda çalışmıyor.

Telefon rehberine girince isimler sıralı gelmiyor, bir ayarı olduğunu sanmıyorum ki en kötü özelliği bu. Neye göre sıralandığı belli değil.

Ses en fazla 30 a geliyor, biraz daha yüksek olaydı iyiydi diyorum onun için de.

Resimler az sonra...

PjryGDZ.jpg

FLYHTUg.jpg

yAe351p.jpg

0LdawzL.jpg

dp43AsH.jpg

2KIPuUe.jpg

Usb girişi için de bu boşluğu değerlendirdik

4CW3oPZ.jpg

Klipleri önce avi. sonrada mp4. olarak indirdim ama çoğunu oynatmadı. Hangi uzantı ile indirmek lazım bilen var mı?

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu dışında olduğu için ileti farklı başlık olarak bölündü

Ben diyecektim, başlıkla konu farklı oldu sayemde diye, sen halletmişsin sağ olasın. :)

@Doğan Kurban,

Abi sitesinin kendine hayrı yok, hiç bir şey yazmıyor. Kitapçıkta da video için mp4 demiş, çevirdim ama 25 klipten 3 tanesini oynattı sadece. Wmv deniyorum şimdide.

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben diyecektim, başlıkla konu farklı oldu sayemde diye, sen halletmişsin sağ olasın. :)

@Doğan Kurban,

Abi sitesinin kendine hayrı yok, hiç bir şey yazmıyor. Kitapçıkta da video için mp4 demiş, çevirdim ama 25 klipten 3 tanesini oynattı sadece. Wmv deniyorum şimdide.

Mp4 ünde çeşitleri var. Format factory programını dene. Orada kullanacağın cihaza göre çeviriyi yapabilirsin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

güle güle kullanın cihazı ne kadara aldınız satılan bütün cihazların yanında gps kartınımı unutuyolarmış navigazyonu çalıştırabildiyseniz nasıl çalışıyor sıkıntı yoktur umarım çakma çin telefonları gibi bi kalitesi yoksa bende almayı düşünüyorum ekran parlaklık ayarı yapılabiliniyormu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güle güle kullanın cihazı ne kadara aldınız satılan bütün cihazların yanında gps kartınımı unutuyolarmış navigazyonu çalıştırabildiyseniz nasıl çalışıyor sıkıntı yoktur umarım çakma çin telefonları gibi bi kalitesi yoksa bende almayı düşünüyorum ekran parlaklık ayarı yapılabiliniyormu

Teşekkürler. 600.00 TL ye aldım, gps kartını da gönderdiler hemen. Sadece şehir içinde 1 kere deneyebildim navigasyonu, gayet güzel çalışıyor. Evet ekran parlaklığı ayarlanabiliyor. Bu fiyata tavsiye ederim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.