Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kargo Ile Alakalı Bir Durum

taner eviş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar abiler

abimizin birinden araba için bişşey aldım dedimki araya 29 ekim girecek bana uçak kargo ile gönder ürün uçak kargo ile gelsin diye saat 17 20 de MNG kargo ist dan teslim edildi normalde bugun gelmesi gerekiyordu 

lakin ürün istemde dün gece saat 23 20 de araca bindirilmiş  görünüyor ( artık uçak olması gerekiyor )

ürün bugün gelmedi kısacası   ve yarın da 29 ekim  alamayacağım sistem de halen bir hareket de  görünmemekte 

ve ben bu kargoya uçak ile gelmiş parası vereceğim ne önerirsiniz ne yapayım ne edeyim 

kaybettiğim zamana mı yanayım benden onlara gidecek olan  ve haketmyeyecekleri ücrete mi yanayım ?  ( 3 lira 5 lira önemli değil haketmemeleri önemli )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin kargoya teslimat zamanınız tam nedir saatine kadar, ve uçak gönderileri için şu saate kadar ise şu zaman diye olay vardır eğer bunlara uygun ve gelmedi ise, ekstra ücreti iade talep edersin en fazla olacağı bu. Kargoların hepsinden tiksiniyorum!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin kargoya teslimat zamanınız tam nedir saatine kadar, ve uçak gönderileri için şu saate kadar ise şu zaman diye olay vardır eğer bunlara uygun ve gelmedi ise, ekstra ücreti iade talep edersin en fazla olacağı bu. Kargoların hepsinden tiksiniyorum!

27 10 14 tarihinde saat 17 28 28 de teslim edilmiş saat 16 00 a kadar kabul ediyorlar normalde uçak kargo için

hayır sistemde göremiyorum hareketlerini arıyorum müşteri hizmetlerini onlar da göremiyor nerede olduğunu kargo şunesi de göremiyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 10 14 tarihinde saat 17 28 28 de teslim edilmiş saat 16 00 a kadar kabul ediyorlar normalde uçak kargo için

hayır sistemde göremiyorum hareketlerini arıyorum müşteri hizmetlerini onlar da göremiyor nerede olduğunu kargo şunesi de göremiyor 

Bir sonraki hareket ile göreceksiniz artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.