Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Kuga İçin Motor Güncellemesi Geldi! En Temiz Kuga!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Vw düşüşte ama. Haber kategorimizde yazıyorum arada sırada.

Ford da çakma Alman sayılır zaten aynı yolun yolcuları bunlar.

http://www.focusclubtr.com/topic/551-ford-araçları-satış-rakamları-2011-2012-2013-2014-2015-tüm-aylar/?do=findComment&comment=305188

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup hocam kastım Türkiye için,katlanmak durumunda olduğumuz vergi mahkumiyeti nedeniyle 1.6 ve altı dizel otomatikler marka model farketmeksizin ön plana çıkıyor,bu vergi sistemi olmasa birçok insan verimli 2.0 dizel otomatiklere biner ama düzen değişene dek insanlar 1.6 dizele hücum halinde mecburen

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bugün yabancı dostlarımıza bu konuyu sordum (tesadüfen) gelecek araçları konuşamayız biz açıklayınca öğrenmiş olursunuz diye güzel bir cevap aldım :D 

Yukarda Kaan abinin dediği günceldir eğer bir gelişme olursa mutlaka birinin haberi olur yazarız :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Umarım 1.5 dizel tiguandan önce gelir,yeni fotoğraflara bakınca tiguan daha güzel üstüne bide vw algısı ile otomotivde alman istilası katlanarak artıyor/artacak

Yeni tiguan'ı nerede gördünüz. Ben bakıyorum ama hiç bir yerde resmi yok. Frankfurt'ta sergilenecek diyorlar sadece..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni tiguan'ı nerede gördünüz. Ben bakıyorum ama hiç bir yerde resmi yok. Frankfurt'ta sergilenecek diyorlar sadece..

http://www.carscoops.com/2015/08/new-2017-vw-tiguan-photographed.html

2017-VW-Tiguan-Carscoops10.jpg

Burhan Bakar tarafından düzenlendi
Foto ek
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu biliyorum ama, bu resimler pek de yeterli değil karar vermek için. Etekler falan da gövde rengi, çok yanıltıcı olabilir. Şöyle önden bir görüntü lazım. Gerçi çirkin olacağını sanmıyorum. Etkileyicilik ile sıradanlık arasında bir yerde olacaktır. Frankfurt haftayaydı galiba, yakında önden resimler de gelir..

1.5 dizel kuga makyaj ile gelecek demişti Kaan abi (temmuz 2016), yani tiguan daha önce çıkacak görünüyor (2016 ilk ayları diye belirtiliyor) ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Henüz başka fotoğraf yok ama bu fotolar tasarım olarak gayet başarılı olduğunun ipuçlarını veriyor:claps:

Yalnız, bu resim, 2017'de çıkması planlanan coupé versiyona ait sanki, şimdi çıkacak biraz daha farklı olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.5 dizel kuga makyaj ile gelecek demişti Kaan

1,5 E6 TDCI Düz ve PS makyaj ile birlikte gelecek, o zamana kadar 1,6Benzinli AWD Otomatik ve 2,0TDCI ile devam ediyoruz.  Tabi bu arada EDGE ve -yeni- Ranger'de devreye alınmış olacak. Edge'nin fiyatı oldukça yüksek çıkar (kuşkusuz) ama Ranger elden geçince çok şık oldu, üstelik AWD'li kardeşlerinin aksine Ranger -gerçek- arazi koşulları için de hazırlıklı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Kaan Yagizer abi hareket halinde Ranger'in 4x4 & 4x2 sismleri arasında geçiş yapabiliyormuşsun :P 

Evet, ama orta difernsiyalin ömrünü uzatmak için en iyisi "Dur + şaftın dönüşünün bitmesini bekle" , sonra 4x4'e al ... istersen "ağır hizmet'e geç" şeklinde kullanım. Mecburiyet, ani ihtiyaç durumunda 4x4'e tabi ki geçilebilir ama bunu alışkanlık haline getiren uzun vadede bizi (servisleri) sevindirir. 

Kimse demesin 1.5 EDGE mi olur diye,ayarımı önceden verip bir soru çakayım?

olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.