Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Kuga İçin Motor Güncellemesi Geldi! En Temiz Kuga!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

@Murat Kavuk alıcaksın Kuga'yı biliyoruz :) içişleri bakanı bir ok desin, inşallah :)

İçişleri bakanı sürekli fikir değiştiriyor, beni de peşinden sürüklüyor. Son karar; manuel vites özel eğitim alınacak, c-max'ı bir süre daha satmayacağız. Bu şartlarda kuga alınmaz. Benzilisi fizıbl görünmüyor, dizeli vergiden kaybediyor. Kadjar alacaktık, şimdi istemem diyor. Ben de bilmiyorum artık ne yapacağımı.. :)

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçişleri bakanı sürekli fikir değiştiriyor, beni de peşinden sürüklüyor. Son karar; manuel vites özel eğitim alınacak, c-max'ı bir süre daha satmayacağız. Bu şartlarda kuga alınmaz. Benzilisi fizıbl görünmüyor, dizeli vergiden kaybediyor. Kadjar alacaktık, şimdi istemem diyor. Ben de bilmiyorum artık ne yapacağımı.. :)

kadjar'ı tekrer düşünün derim, niyeyse ben pek bir beğendim :)

yeni CRV dizel otomatik? heves kırmak gibi olmasın ama manuel vites ve cmax kombinasyonu eşiniz için dipsiz bir kuyu :) hem büyük araç hem manuel vites, allaha emanet :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay direksiyon harici çok şık...

Makyaj lazım bence eskidi oldukça. Hatta SYNC 3 ile gelmesi lazım da işte, lanet olsun bağzzıı şeylere :D 

yeni CRV dizel otomatik? heves kırmak gibi olmasın ama manuel vites ve cmax kombinasyonu eşiniz için dipsiz bir kuyu :) hem büyük araç hem manuel vites, allaha emanet :)

Kadınları niye küçüksüyorsunuz beyfendi :D Rally'de nasıl öttürüyorlar siz görmüyor bunları ? 

@testuser beni geçer 1-2 yıla

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyaj lazım bence eskidi oldukça. Hatta SYNC 3 ile gelmesi lazım da işte, lanet olsun bağzzıı şeylere :D 

Kadınları niye küçüksüyorsunuz beyfendi :D Rally'de nasıl öttürüyorlar siz görmüyor bunları ? 

ben var bunları görmek, ama onlar var önlerini görmemek :) kesinlikle halleder, bir kadının elinden kurtulmaz ancak başlangıç açısından sancılı bir karışım olmuş büyük araba+manuel :) 

@testuser siler süpürür... ona bir tane fiesta red lazım :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-max büyük araba değil Mert. Tavan yüksek olduğu için öyle görüntü veriyor. C-max'ın kontrolü hb bir arabadan daha kolay. Yine de c-max'ı emanet etmek fikri zor bir karar tabi :)

CRV'nin tipini sevmedim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-max büyük araba değil Mert. Tavan yüksek olduğu için öyle görüntü veriyor. C-max'ın kontrolü hb bir arabadan daha kolay. Yine de c-max'ı emanet etmek fikri zor bir karar tabi :)

CRV'nin tipini sevmedim..

al race red hb dizel otomatik focusu (ama titanium olsun, sonra cenk abi gibi üzülme) üzerine bir thule bagaj... vallahi senden mutlusu olmaz abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yengem ilk ehliyet aldığı zaman Afyon'dan Eskişehir'e gelmişlerdi dayımla (Dayımda da iyi cesaret nasıl verdiyse arabasını :D ) bilenler vardır,Seyitgazi'den gelip Eskişehir'e girdiğiniz zaman ilk ışıklarda bir göbek vardır,genişçe. Sen onca yolu kazasız,belasız gel,kocaman göbekte virajı dar alıp göbeğe çık :D o gün bugündür elini sürmedi arabaya, hee araç ne mi? Tabiki manuel C-max ^_^ 

Bende biraz önyargılıyım bayanların bu denli geniş çaplı araçları kullanmasına,hele hele koca koca SUV'ları kullanmaya çalışanları görünce iyice pekişiyor bende bu düşünce. Tek istisnam Antalya'da gördüğüm S serisi kullanan hanım ablamızdı,onun park ettiği yere benim diyen kullanıcı kolay kolay giremez o araçla. Hele birde araçtan inişi vardı ki küçük dağları kendisi yaratmış sanki :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.. Sen onca yolu kazasız,belasız gel,kocaman göbekte virajı dar alıp göbeğe çık :D ..

Acemilikte olur öyle şeyler. Bende de daha ehliyetin taze olduğu zamanlar. İlk uzun yoluma Yenibosna'dan çıktım, tee Kızıltopraktaki otoparka kadar sağ salim geldim akşam trafiğinde. Ama arabayı parkederken iki kapıyı birden yandaki arabanın tamponuna sürtüp çökerttimdi. :) (kıssadan hisse, bir tane eski kasa clio falan mı alsak acaba ..)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cmax büyük bir araç değil, aksine gayet compact bir araç. Önünde ve arkasında park sensörleride var, cmaxle olacak olan clioda da olur bence.

yengem eski kasayı epeyce bir süre kullandı. Annem eskisinide yenisine arasıra kullan(dı)ıyor.

diğer yengem freemont kullanıyor yahu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler yatupçum, hocam iyi diyelim ;) her ne kadar her seferinde şöyle yapsaydın dese de :D 

ben var bunları görmek, ama onlar var önlerini görmemek :) kesinlikle halleder, bir kadının elinden kurtulmaz ancak başlangıç açısından sancılı bir karışım olmuş büyük araba+manuel :) 

@testuser siler süpürür... ona bir tane fiesta red lazım :smiley2k:

ah ah alacağım da şu anki mali kaynaklarımla zor. Şapşiğimi biraz daha kullanayım, ondan sonra fiestaya talibim. @Kaan Yagizer abi o zaman bana ucuzundan ayarlayacak :muha:yani bu benim düşüncem ama :dirdir:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-max'deki gibi olan Makyaj'a abi, buna şaşırmadım :yeah:  

Şöyle gösterelim daha net olsun.

15Escape_AmbLight_BSC.thumb.jpg.9117702b

2013 yılı sanırım mart ayıydı nasılda aylarca hevesle bekledim kugayı ama aracın Türkiye için gelecek fotoğraflarının ABD den farklı olduğunu görünce bi heves azalması oldu ve geldi mart ayı hergün aradım bayiyi test aracı geldi mi???Sonun da geldi bigün,gittik baktık ve kapıyı açınca hayal kırıklığı:mad:

O zaman 75 e selective Kugayı bırakacaklardı ama sürüşü mükemmel,fiyatı uygun olan ama yakıtı yüksek ve kokpiti berbat olan kugadan ozaman vazgeçtik ve sonunda şükür değişiyor kokpit:claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.