Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hb Bagaj Aydınlatma Ve Amerikan Park

Önerilen Mesajlar

Şu bagaj havuzundan bende almak istiyorum..

Yaw unutmadan Serdar'ım eline emeğine sağlık..:):)

Havuz iyi iş gördü abi iki gün önce İskenderun dönüşü nenem turşu koymuş ağzı tam kapanmamış dökülmüş suyu tam zamanında almışım :)

Sanada yapalım abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav serdarım o trafik seti ford markamı bende yok nasıl yapalım ki

Abi aracı alalı çok zaman olmadıysa bir arayıp iste,bende yoktu diyerek. Bazen iyi taraflarına denk gelip böyle şeyleri sorgusuz sualsiz yapıyorlar.

Bizimde küllük yoktu aracı Ocak'ta teslim aldık Nisan gibi fark ettik :D sigara içen olmayınca. Arayıp istedim 3 ay geçtiğini öğrenince kusura bakmayın falan dediler neyse deyip kapattım. 1-2 gün sonra babam aradı başka biri bu sefer gelin hemen verelim dedi. Gittik aldık oda fiesta küllüğü çıktı. Çok kullanılan bir şey olmadığı için sorun değil fakat seninki lazım bir şey bence aksatmadan irtibata geç derim. 

Bu arada seti görünce aklıma geldi, aracı teslim alırken tanıtma aşamasında stepnenin yerini göstermek amacıyla bagajı açtıklarında bizim bagajdan 2 tane trafik seti çıkmıştı. Görevli hadi bir tane koyduk 2.sini koyarken diğerini nasıl görmedik anlamadım diye söyleniyordu  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorarım abi de sana niye vermemişler bir onlara sor bakalım...

Müdür ben istanbulda özel bayiden aldım ama mardin bayiisinden teslim aldım ikiside vermedi istanbul ayağı sorunluydu mardin bayide ondan almadigim için trip yaptı anlayacağın setim yok
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Müdür ben istanbulda özel bayiden aldım ama mardin bayiisinden teslim aldım ikiside vermedi istanbul ayağı sorunluydu mardin bayide ondan almadigim için trip yaptı anlayacağın setim yok

Sorarım ben o tarafa gidince fiyatını o zaman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olurmu öyle şey. Ford otosan a bildir durumu. Bence çözüm bulurlar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafik seti araba ile gelmiyorki. Bayi verirse verir onu bağlar.

Aynen abi dediğiniz gibi aradım bayi verme mecburiyetinde değil dediler yani para bayilip alacağım sanırım galiba büyük ihtimal[emoji30]

Olurmu öyle şey. Ford otosan a bildir durumu. Bence çözüm bulurlar.

Mete Turfan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.