Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Yedek Anahtar

Fatih Tetik

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aldığım aracın yedek anahtarı yeni geldi, yalnız yedek anahtarda uzaktan kilitleme, açma gibi özellikler yok bildiğimiz kapı anahtarı, orjinalinde de böyle mi focus 3 lerin

Trend x donanımda böyle mi? diye düzenleyelim soruyu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Trend x donanımda böyle mi? diye düzenleyelim soruyu :)

Bilmiyordum donanıma göre anahtar değiştiğini yakup kusura bakma :) bunu her fırsatta yüzümüze vuracak o zaman ford 

Titanium dışında yedek anahtarlar maalesef öyle Fatih.

Abi çok büyük hayal kırıklığına uğradım, beklemiyordum bunu

Yedek anahtarda uzaktan kilitleme açma gibi fonksiyonları bulunmamaktadır. Bilindik Tofaş anahtarı

Aynen doğru söylüyorsunuz bildiğimiz tofaş anahtarı saklamaya kıyamaz insan o kadar güzel .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O boş anahtarı sustalı kumandalıya çevirmek ne kadara mal olur bilgisi olan varmı

Hakan öğütlerin arada anahtarcı var abicim. Oraya daha önce kumanda yaptırmıştım. Çok iyi ustadır bence bi sor oraya. Hemde arkadaşlara fikir vermiş oluruz. Sustalı kumandalı felanda yapıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Oncelikle kaybettiğinize dair karakolda tutanak tutulacak bu tutanakla kasko firmamıza gideceksiniz ve işlemler başlayacak ancak unutmayın anahtar değişimi hasarsizligi bozuyor başınıza dert almayın aynı şey başıma geldi anahtar bozuldu ve biyerde zar zor yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.