Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bisiklet Kullanan Var Mı ?

FurkanYıldız

Önerilen Mesajlar

17 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

13-14 kilo arasında ?

Bi arkadaş, 2,5 yaşında kızı için bundan kullanmış ama kilosu 8-10 muş.... daha sonra römorka geçmiş. 13-14 kiloda pek güvenli değil, römorka yönelsin dedi. Hem ilerde de rahatlıkla kullanılabilir... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Bi arkadaş, 2,5 yaşında kızı için bundan kullanmış ama kilosu 8-10 muş.... daha sonra römorka geçmiş. 13-14 kiloda pek güvenli değil, römorka yönelsin dedi. Hem ilerde de rahatlıkla kullanılabilir... 

Teşekkür ederim. Römork almak kadar ileri gitmeyiz belki. Çünkü biz de çok aktif kullanmıyoruz bisikletleri. Ama en azından koltuktan vazgeçtim diyebilirim ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar;

Sedan Focus ta bisiklet taşıyıcı kullanan var mı? nasıl birşey kullanıyorsunuz, nerden alınır?

Minimum 2 bisiklet taşımalı; 3 olursa daha iyi olur.

--51 dakika sonra eklendi--

Yok mu hiç fikri olan? kullanan?

Oğlana aldık bisiklet, bende de var. Araç sedan focus, bakındım biraz çok değişik taşıma aparatları var hepsi her araca oluyor mu bunların? 

@H. Cenk sen bilirsin bu işleri ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Aydın Baran yazdı:

Merhaba arkadaşlar;

Sedan Focus ta bisiklet taşıyıcı kullanan var mı? nasıl birşey kullanıyorsunuz, nerden alınır?

Oğlana aldık bisiklet, bende de var. Araç sedan focus, bakındım biraz çok değişik taşıma aparatları var hepsi her araca oluyor mu bunların? 

Baba avrupa markaların Thule falan bildiğim kadarıyla sedanlar için ürünü yok. Pek çok heçbeke de yok mesela focusa.

Amerikan ve Japon Saris ve Yakima çok iyidir ama çok çok pahalıdır bulabilir misin bilmem ? 

Fakat bisikletçilerde veya büyük hiper marketlerde satılanlar genelde universal oluyor ve fiyatları çok makul oluyor .  Ancak bunlar muhakkak azıcık çizer sağını solunu haberin olsun.  

Çevrende büyük bisiklet mağazası varsa fiyat ve uyumluluk sor, çoğunda vardır ve kendileri montaj gösterip öyle verir veya N11 gibi yerlerden kendin bakabilirsin.

https://www.sundubisiklet.com/urunler/35-tasiyici/426-arac-tasiyici

https://www.koctas.com.tr/bisiklet-tasiyicisi/p/1000128325

https://www.carrefoursa.com/tr/bisiklet-tasiyici-p-30045161  

https://urun.n11.com/bisiklet-tasiyici/bisiklet-tasiyici-2-bisiklet-tasima-bisiklet-bagaji-P21680498

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Aydın Baran yazdı:

Merhaba arkadaşlar;

Ucuz ürünler var, acs marka bunların içinde fena değil gibi duruyor, kuzene aldık bir tane 86 tl ye Jetta da kullanmak üzere. Yarın İzmir e giderken kullanacak, yorum iletirim daha sonra.

Ben Thule tavan taşıma sistemi kullanıyorum ve mutluyum ama profesyonel ürün olduğu için fiyatlar yüksek maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
31.05.2019 - 11:53 tarihinde, Aydın Baran yazdı:

Teşekkürler Arkadaşlar, biraz daha bakındım genelde hatchback araçlar var hep tanıtımlarda. Akşam Metro ve Koçtaş'a bakıcam. Araca takıp öyle alıcam.

Jetta için aldığımız basit ve ucuz acs marka arka taşıyıcı toplamda bin km de gayet güzel vazifesini yapmış. Taşınan 20 jant çocuk bisikleti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

@H. Cenk abi görmüşsündür haberi büyük ihtimalle... froome sezonu kapatmış. Sakatlanmış.

Evet maalesef femur kemiğinde parçalı kırık varmış. Dün akşam ameliyata almışlardı. 

EDİT: Sadece sağ femur değil, sağ elbileği ve çoklu kaburga kırıkları da varmış. Şu an ameliyat sonrası yoğun bakımdaymış. Geçmiş olsun . İnşallah kısa sürede iyileşir ama 5. TDF şampiyonluğu artık hayal bence 

İneos uğursuz başladı. Giroya genç yetenek Egan Bernali lider götüreceklerdi , antrenmanda köprücük kemiğini kırdı gidemedi. Fransaya Froome u lider götüreceklerdi (5kez kazanabilsin diye) bacağını kırdı gidemeyecek. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.