Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2014 2015 2016 2017 2018 Ford Focus Detaylı Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Maalesef böyle bir şey söz konusu değil :) 

2017'de de diyet vardı ama listeye yansıtmamışlardı, buyrun detaylar: 

şimdi fod'a sordum 116.200 titanyum manuel

124.000 titanyum otomatik dediler. fiyatlar güncelleneceği için şimdilik sitede yok diye bilgi verdiler. 2018 yılı fiyatları dediler. ben fordun yalancısıyım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hakan Fatih yazdı:

şimdi fod'a sordum 116.200 titanyum manuel

124.000 titanyum otomatik dediler. fiyatlar güncelleneceği için şimdilik sitede yok diye bilgi verdiler. 2018 yılı fiyatları dediler. ben fordun yalancısıyım 

Dediğim gibidir hepsi :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
4 saat önce, Nevzat Doğan yazdı:

2018 Model focuslarda 1,0 ecoboost ve 1,6 Tdci motorlar yok 1,6Tdci üretimden kalkıyormuş ama 1,0 Ecoboost niye yok??

Bu konuda konuştuk. Mk4 ile alakası olmadığı için taşındı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
28.05.2016 - 11:32 tarihinde, H. Cenk yazdı:

yaaa bişey söylüycem gülmeyin, ilk mesajda var yazıyor ben de öyle biliyordum. bizim makyajlı style da global açma/kapama var mı ? yok mu ? Benimkinde yok sanki..

2016 da sormuşum var denmiş ama benim arabada Global kapama var ama açma yok. Yani katmaya basılı tutarsam tüm camlar kapanıyor ama açmaya basılı tutarsam camlar açılmıyor. 

Programlama yapsam Global açma gelir mi?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

2016 da sormuşum var denmiş ama benim arabada Global kapama var ama açma yok. Yani katmaya basılı tutarsam tüm camlar kapanıyor ama açmaya basılı tutarsam camlar açılmıyor. 

Programlama yapsam Global açma gelir mi?  

Denemesi bedava ? Tek yönlü olması saçma bence kesin düzelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Semih O. yazdı:

Çalışıyor abi ben çokca kullanıyorum. Açma ayarı zırt pırt bozuluyor yalnız. 5 sefer çalıştıysa 1 sefer çalışmamamıştır.

Bi de otomatik cam kaldırma olayı var bi el atarsanız beyfendi ciiim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Bugün 2016 Trenx 1.5 4k otomatik dizel alarak aranıza katıldım. 2013 yılında titanium 1.6 tdci sahibiydim.  2015 te sıfır aracımı ev aldığım için satmak zorunda kalmıştım. Dört seme kadar aradan sonra tekrar focus a döndüm. Tabi titanium olmadı ama trenx 2013 model titanium dan cok fazla farkı yok gibi geldi. Aradığım özellikler yağmur far sensörü ve kararan dikiz aynaları. Bunlar trendx e eklenebiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Oğuz Gün yazdı:

Aradığım özellikler yağmur far sensörü ve kararan dikiz aynaları. Bunlar trendx e eklenebiliyor mu?

Evet ancak donanım olarak eklemeniz lazım. Ön cam ayna arkasında ilgili sensörler var. Daha önce yapan arkadaşlar olmuştu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.