Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2014 2015 2016 2017 2018 Ford Focus Detaylı Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Eyyyyyy Otosan,

Transitte opsiyon sunduğunuz Adaptif Hız Kontrol sistemi varya hani  -Tamam, Türk malıdır iyi hoş güzel istediğiniz gibi daha rahat oynayabilirsiniz-

onu Focus ve Mondeo'da görelim bir zahmet. Hazır dizel otomatik Focus ve otomatik yeni EU6 Mondeo geliyorken. Nasıl fikir ? :)

*Eyyyyyy: Yeni popüler istek çağrı sistemi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Transitte opsiyon sunduğunuz Adaptif Hız Kontrol sistemi varya hani  -Tamam, Türk malıdır iyi hoş güzel istediğiniz gibi daha rahat oynayabilirsiniz- onu Focus ve Mondeo'da görelim bir zahmet. Hazır dizel otomatik Focus ve otomatik yeni EU6 Mondeo geliyorken. Nasıl fikir ?

LiM var ama aynı şey değil tabi ... O.K'dir, not alındı ... paylaşılacak.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyyyyyy Otosan,

Transitte opsiyon sunduğunuz Adaptif Hız Kontrol sistemi varya hani  -Tamam, Türk malıdır iyi hoş güzel istediğiniz gibi daha rahat oynayabilirsiniz-

onu Focus ve Mondeo'da görelim bir zahmet. Hazır dizel otomatik Focus ve otomatik yeni EU6 Mondeo geliyorken. Nasıl fikir ? :)

*Eyyyyyy: Yeni popüler istek çağrı sistemi.

Yeminle sesli güldüm Yakup... :kıhkıh:  Ayrıca alıntı yaptım ki ünlem yine görünsün diye... ^_^

Bir de otomatik Eu6 Mondeo mu dedin? Oyun gerçekten pis değişti! Acaba HB de getirirler mi? O zaman biriktirdiğim üstüne kredi çekip, kuzuyu da hızlı satıp, alırım sanki!...

HB ve tarih için net bilgi var mı? (Konuları takip ediyorum ama hatırlayamadım, sevabına cevaplasan?)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeminle sesli güldüm Yakup... :kıhkıh:  Ayrıca alıntı yaptım ki ünlem yine görünsün diye... ^_^

Bir de otomatik Eu6 Mondeo mu dedin? Oyun gerçekten pis değişti! Acaba HB de getirirler mi? O zaman biriktirdiğim üstüne kredi çekip, kuzuyu da hızlı satıp, alırım sanki!...

HB ve tarih için net bilgi var mı? (Konuları takip ediyorum ama hatırlayamadım, sevabına cevaplasan?)

Buyrunuz, 1.5 otomatik için zaten her karoser var, style için sorduysanız onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlginç bir tercih. Gündüz farı konusunda bu kadar yoğun beklenti olduğu bir ortamda bu farın standart olması gerekirdi. Hiç değilse titanyumdan itibaren.

Gündüz farı var ama led değil  :kıhkıh:

Edit: Gündüz farı sadece led olarak var :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.