Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vodafone Telefon Kampanyası

Önerilen Mesajlar

Dün vodafone bolu bayisinie gittim fakat HTC WİLDFİRE S ' in talebi çok olduğundan bayilerin hiçbirinde kalmadığını öğrendim.Ve bugun son günmüş kampanya için.

Vodafone'nin diğer verdiği blackberry telefonlarından bana en uygunu 8520 Curve oldu. Bu telefondan daha önceden kullanan veya kampanya hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Faturasız hattımla almak istiyorum.Eğer cazip gelecekse babamın faturalı hattını vodafone de taşıyabiliriz.Bayiye gitmeden önce fikriniz varsa dinlemek isterim.2 aydır qwerty klavleyi telefon kullanıyorum(chat 335) o yüzden alıştığım için dokunmatik veya qwerty telefon almayı düşünüyorum.

Birde renk seçeneği olarak sizce hangisi daha iyi ? siyah mı beyaz mı ?

tmobile-blackberry-curve-8520.jpg

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonun normal satış fiyatı 410 TL hepsiburada.com ' da.

Telefonu sahibinden.com da vodafondan dağıtımı olduğu için uygun görenler alıp satmaya kalkıyor yani çok rahat 370-390 TL ye 1 haftalık cihazı bulabiliyorsunuz.2. el fiyatları ise 250 ile 350 arası değişmekte.

Kampanya hakkında tam bilgim yok.Bildiğim tek şey belirli bir tarihten itibaren vodafone kullanıcısı olmanız.

Telefon çok hoş güzel , kamerası biraz yetersizmiş edindiğim bilgiye göre.Bide BIS (blackberry internet servisi) gibi bi olaylar var kampanya içinde onu tam anlamış değilim.Umarım yardımcı olacak birileri vardır

Ekleme : hepsiburada.com adresine şimdi baktım ordaki indirim sona ermiş şuan gözüken fiyat : 528TL :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BIS paketine sahip olmayan Blackberry cep telefonları kullanıcıları telefonun kendi menusunde bulunan facebook veya twitter gibi ikonları kullanrak bu sitelere girişleri gerçekleştiremez. Fakat telefonda bulunan tarayıcılardan bu sitelere girişleri gerçekleştirebilirsiniz. BIS blackberry telefonlarına has özellikleri kullanmanızı sağlar. Blackberry apn, Blackberry messenger gibi.

ben telefonun yanında extra olarak ipod touch 2G cihaz kullanıyorum çokta önemli değil benim için.

en yakın zamanda vodafone bayisine gidip bilgi aldığımda buraya aktaracağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün abi şimdi sen bizi neden eziyorsun öğrenciyiz diye :D :D :D :D

Yatırım dediğim şuan telefonum 200 TL mi atıyorum ? üstüne 200 daha ekleyip sermayeyi artırıyorum :D Yarın bir gün sattığım zaman 350 ye satarsam , üstüne 150 daha koyar 500 Liralık alırım onun gibi düşün

200TL - 500 TL arasındaki fark yani 300TL sermaye artırımıdır :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.