Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Style Dizel Vs F2.5 110Ps

Alper Alp.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar iki kelamda ben edeyim dedim bu bolumde...f3 style 6ay-10000km yi devirdim.Herksinde dedigi gibi diger araca gore daha sessiz.Arac saat gibi tikir tikir calisiyor.Yakit sehir ici ayni bence 6.vites cok bisey fark ettirmedi.Ama uzun yolcuklarda daha az yaktigini fark ettim. (Ankara-Kayseri gidis gelis 140 tl euro dizel 110-120km CC sabit )Ankara-Amasra gidis gelis 5 kisi klima surekli acik agresif kullanim 170 tl) Yakit bence cok iyi.Yol tutus ise inebolu-sinop arasi karadeniz yolunu giden bilir virajlarini gercekten ahtapot gibi sariyo yolu arac.Ayni yolda daga evvel fiorino on tarafi virajda iken arka taraf tedirgin ediyordu.Ses sistemi onceki versiyon daha iyiydi.Performans biraz benzinli gibi hizlaniyor, f2.5 daha kemikli sert,ara hizlanmalari biraz daha tork hissettiriyordu. (Belki gecenlerde audi a3 1.6 tdi dan tokat yedigim icindir.Yanliz audi pilli araba gibi kesintisiz hizlaniyordu.) Sonuc olarak ben begeniyorum alinabilecek c sinifi en mantikli bi kac arabadan biri...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.