Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 2 aux girisi baglama

Önerilen Mesajlar

Eren Gökmen Bey Viyana'dan aramızda..

Parça kodları değişiklik gösterebilir siz ne aradığınızı söyleseydiniz keşke ?

Parça kodu değişmez. Standart o. Ancak Otosan daha önce o parça kodu ile ithal etmediyse listede yoktur. İkinci ve en yüksek alternatif bakan parçacının zeka faktörü..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin arabanızdaki eski nesil 6000CD. Onlarda aux girişi yok. 2007 den sonraki 6000 lerde değişti.. Kısacası elinizdeki alette aux girişi yok. CDDJ den sadece ford marka CD changerları kontrol edebilirsiniz.

arkadim galiba dogru söluyorsun, galiba derken bizzat acdim söktum torpidoyu az önce. icinde bircok kablo var ama hic videoda ve sizin anlattiginiz sekilde bir soket görunurde yok.

hatta elimdeki kilavuzda oldugunu söyleyen yazi ile ford bayiine gittim hali hazirda acik torpido bi bana göstersin diye. ilk basta bakmadan -evet orda torpidonun arkasinda dedi de.. -dedim gel bi göster. ama servis de sone kivirdi ya bazi modellerde var diye.

velhasil umutlarim sona erdi , derken diger bi elektrikciye sordum o da cihazi görmeden bisey diyemeyecegini ama muhtemelen

teybin arkasinda AUX girisinin olabilecegini söyledi..

simdi bu FORD 6000CD nin arkasinda gercekten var mi dir AUX girisi , hani hic usta eli surdurmeden (malum para alacak) kendim acsam teybi ve bi sekilde kabloyu cikarsam tabi öle bi giris varsa ? nediyonuz varmi böle bi giris teybin arkasinda ?

ha bu arada aracim 1.6 ghia 2005

Ömer Efe ONUR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

öncelikle selam ford focus 2007 tdci trend model aracımda teyp üzerinde aux tuşu var ancak torpidoyu söktüm 6lı fiş mevcut 4 lü söket yok aradım taradım başka yerdemidir diye ancak sonuç alamadım ne yapmam lazım teypin arkasındamıdır çıkışı ordanmı almam lazım yardımcı olursanız sevinirim bu vesileyle tanışmış oluruz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

arkadim galiba dogru söluyorsun, galiba derken bizzat acdim söktum torpidoyu az önce. icinde bircok kablo var ama hic videoda ve sizin anlattiginiz sekilde bir soket görunurde yok.

hatta elimdeki kilavuzda oldugunu söyleyen yazi ile ford bayiine gittim hali hazirda acik torpido bi bana göstersin diye. ilk basta bakmadan -evet orda torpidonun arkasinda dedi de.. -dedim gel bi göster. ama servis de sone kivirdi ya bazi modellerde var diye.

velhasil umutlarim sona erdi , derken diger bi elektrikciye sordum o da cihazi görmeden bisey diyemeyecegini ama muhtemelen

teybin arkasinda AUX girisinin olabilecegini söyledi..

simdi bu FORD 6000CD nin arkasinda gercekten var mi dir AUX girisi , hani hic usta eli surdurmeden (malum para alacak) kendim acsam teybi ve bi sekilde kabloyu cikarsam tabi öle bi giris varsa ? nediyonuz varmi böle bi giris teybin arkasinda ?

ha bu arada aracim 1.6 ghia 2005

uzun süredir siteye ugramamistim kusura bakmayin siz görmesenizde en azindan diger arkadaslara yardimci oluruz belki...

öncelikle klavuzda yazanlar tam donanimli araclar icin yazilmistir. her özellik her aracta maalesef yoktur. ama her özellikteki araca ayri kitapcik basamayacaklari icin tam donanimliymis gibi yazilir kitapciklar.

bazi araclarda o soket gercekten yok, bazi araclarda var(ironik olan soketi koyup 10tl lik girisi yerine monte etmemeleridir:)) sizin teybinizde aux dügmesi yerine cddj tusu varsa, sizin aabanizda aux girisi %99.9 ihtimalle olmayacaktir. teybin arkasinda cd changer icin bir giris mevcut olmasi lazim. bu girise bir cd chancer baglatabilirsiniz. yada bazi elektrikciler bu cikistan aux girisi yapabiliyor diye okumustum internette, hatta sanirim bu is icin özel kablolar internettede mevcut.

öncelikle selam ford focus 2007 tdci trend model aracımda teyp üzerinde aux tuşu var ancak torpidoyu söktüm 6lı fiş mevcut 4 lü söket yok aradım taradım başka yerdemidir diye ancak sonuç alamadım ne yapmam lazım teypin arkasındamıdır çıkışı ordanmı almam lazım yardımcı olursanız sevinirim bu vesileyle tanışmış oluruz

eger aracinizda bu soket varsa olmasi gereken yer anlattigim yerde olmali baska yerde olacagini zannetmiyorum. ford bazen böyle ilginc isler yapiyor. piyango gibi ya cikarsa:)

Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.