Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Usb Flash Içerisindeki Müzik Klasörlerinde Gezinme

Deniz Gecgel

Soru

Arkadaşlar merhaba, diğer konularda bulamadığım için yeni konu açmak zorunda kaldım.

Konuya geleyim; Focus 3 Trend donanımlı araçlarda, Direksiyon üzerindeki tuşlardan USB belleğin içerisindeki müzik klasörleri arasında gezinmek (bir alt yada bir üst klasöre girmek, şarkı seçmek vs) mümkün değil midir? sürekli konsola uzanıp konsoldan klasör seçmek ve şarkı değiştirmekten gına geldi. konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Isb araştır diyorsunuz. Sonra usb içindeki klasörler geliyor karşınıza. Hangi klasörü istiyorsanız ok basıp hepsini çal diyince klasör klasör dinleyebilirsiniz

Bu hafta sonu nereden aklıma geldiyse bunu deneyeyim dedim. USB araştırı tıklayınca hemen klasörler görünmüyor, karşınıza yine bir menü çıkıyor. Bu menünün içinden (aşağılarda bir yerde) klasör başlığı bulunup tıklayınca klasörlerin listesine ulaşılıyor. Bence araç kullanan için, bu da epey zahmetli bir yol.

Ancak bu noktadan sonra bir şey farkettim. Bu şekilde bir klasör seçilip, çalmaya başladıktan sonra, kalsör modunu açmış oluyorsunuz. Bu benim aracı aldığımdan bu yana arayıp da bulamadığım mod. Artık hanımefendiye "sonraki klasör" diye seslendiğinizde hemen sonraki klasöre geçiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba yazıları okudum ama bendeki sorunu çözemedim?

düne kadar kullanıp dinlediğim USB leri bugün taktım USB başlatılıyor deyip radyoya tekrar geçiyor söylenenleride yaptım dosyaları yedekleyip USB biçimlendirdim fat32 yaptım diger USB de nts olarak biçimlendirip denedim araçta  nts olana USB desteklenmiyor dedi fat32 olanda başlatılıyor deyip tekrar radyoya geçti ?

bunu yasayıpta çözüm bulanınız var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Derya Atli yazdı:

Merhaba yazıları okudum ama bendeki sorunu çözemedim?

düne kadar kullanıp dinlediğim USB leri bugün taktım USB başlatılıyor deyip radyoya tekrar geçiyor söylenenleride yaptım dosyaları yedekleyip USB biçimlendirdim fat32 yaptım diger USB de nts olarak biçimlendirip denedim araçta  nts olana USB desteklenmiyor dedi fat32 olanda başlatılıyor deyip tekrar radyoya geçti ?

bunu yasayıpta çözüm bulanınız var mı acaba ?

Ben bu şekilde bir sorun görmedim ama, radyoya geçiş olunca TA akla geliyor. TA kapalı olduğundan emin olun. Olmazsa usb takılı iken medya dizini sıfırlama yapın. Ya da fat32 formatlı başka usb deneyin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında demin çok basit çözüldü medyadakı tüm eklentileri (CD,ikinci bi USB vs) çıkartınca önce bi afalladı tek USB den çalmaya başladı demek ki aynı anda içinde uyumsuz bi cd olmamalıymış ??  her CD yide çalmıyor araba bile benden daha seçici çıktı ??

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2 usbli sync şimdiye kadar hiç sorun yapmadı trendx 2015 araçta. Girişlerden birinde hep bellek takılı, diğerine de şarj gerektikçe telefonu takıyorum.. cd hiç takmadım şimdiye kadar.

Kerem Bozdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Usbnin çalışmasını yine de etkilememesi gerekiyor ama problem çözüldüyse önemi yok artık.

1 saat önce, Derya Atli yazdı:

Bende öyle düşündüm ama onu çıkarınca problem çözüldü demek ki var bi etkeni bende anlamadım.?

Takılan aygıtların içindeki dosya ve klasörlerin indekslenmesi gibi bir durum var. Eğer okuyamıyorsa saçmalıyor vs. olabilir. Bir diğer sorun da şu. Şarkıları tekrarlama seçeneği kaynaklı bir sorun da hatırlıyorum sanki, dizindekilerin tamamını çalmışsa atlayıp durma yapıyordu galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 dakika önce, Semih O. yazdı:

Takılan aygıtların içindeki dosya ve klasörlerin indekslenmesi gibi bir durum var. Eğer okuyamıyorsa saçmalıyor vs. olabilir. Bir diğer sorun da şu. Şarkıları tekrarlama seçeneği kaynaklı bir sorun da hatırlıyorum sanki, dizindekilerin tamamını çalmışsa atlayıp durma yapıyordu galiba.

Usb müzik yapmak sadece bana mı zor geliyor?

Ya radyo ya da bluetooth üzerinden online müzik, mis.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Usb müzik yapmak sadece bana mı zor geliyor?

Ya radyo ya da bluetooth üzerinden online müzik, mis.

Ben çoğunlukla usb kullanıyorum. Yüksek bitrate ile mp3'leri, tek tek etiketlerini değiştirerek özenle hazırlamak gibi gereksiz takıntılarım var.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19 dakika önce, Semih O. yazdı:

Ben çoğunlukla usb kullanıyorum. Yüksek bitrate ile mp3'leri, tek tek etiketlerini değiştirerek özenle hazırlamak gibi gereksiz takıntılarım var.

Ben tembelim bu konuda. İstediğim an istediğim müzik çalsın yeter. Biraz da ses kalitesi iyileşse iyi olur tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.