Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kalkışta Gelen Ses

Salih Demir

Soru

arkadaşlar merhaba.focus 3 de bazen kalkışlar da debriyaj kavrama noktasındayken sürtünme uğultu sesi geliyor.neden dir. Acaba?

Bir de trende tse li replica trend x jantı takmayı düşünüyorum.2 yıl garantili olanlardan.Ne dersiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir de Türkçe harfler olsa güzel güzel okuyabilsek. İlgili uyarıların dikkate alınması ümidiyle. 

Tamamdir... kullandiğim klavye kaynakli ama bu bahanesi[emoji28] dikkat edilecektir
--1 dakika sonra eklendi--
5000-10000km sonra tekrar sorun yaşanacaksa napacaz peki ömür boyu böyle mi devam edecek...

Diyorum ki hondacilar gibi bayi basalim. Çirkinleşelim. Asi olalim. ..[emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
24 dakika önce, Resul özdemir yazdı:

Tamamdir... kullandiğim klavye kaynakli ama bu bahanesiemoji28.png dikkat edilecektir

--1 dakika sonra eklendi--

Diyorum ki hondacilar gibi bayi basalim. Çirkinleşelim. Asi olalim. ..emoji23.png

Herkes video yapsın bunuda video kanallarında yayınlasın veya yayınlayalım.. herkes şikayetini orda dile getirse sonuç alabiliriz belki. Honda sosyal medyayı dikkate aldı böyle bir olayda kaporta göçüğü için bizim sorunumuzun ondan aşağa kalır yanı yok yani 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şeytan kulagina... dün servisten ciktigimdan beri ankara ici 100 km kadar kullandim ses gelmiyor...bisey duyamiyorum.. insallah gelmez bidaha[emoji1]

Ankaradan van a kadar geldim... uzun yol ama bir suru dur kalk yaptim ses artik gelmiyor bende..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bu konu ile ilgili çözüm yolu bulan var mı acaba bazı focus kullananlara soruyorum çoğu bizde öyle birşey yok diyor bizim araçlarda eksik olan nedir ki böyle bir ses çıkıyor? Birde izmitte öneriler ile iyi denilen bir ford ustası buldum tel ile görüştüm durumu anlattım fırsat bulunca gidip göstereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.