Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lg Saçmalığı

Önerilen Mesajlar

Ben de kırık ekranlı bir g2 den yazıyorum su an.haziranda ceket cebimden kaldırıma düştü ve kırıldı. Servis 500 tl dedi.telefon tamir ci leri 400 diyordu.şimdi en ucuz 250 ye buldum. Aslında alibaba dan daha ucuza getirtmek fırsatı var.ama elimiz ermedi daha.su an sağ ust taraf çalışmıyor. Ekranı döndürüp döndürüp öyle kullanıyorum. 39 liraya satılan ekran zirhlari var?aslında en iyisi o.gözümün önünde adam ekranı masanın köşesine sert biçimde vurdu.çizik dahi yoktu.ekranı yaptırınca ondan kullanacağım inşallah.

Telefon bence 10 numara.sarji özellikle çok iyi gidiyor.çok ince.ekran çerçevesi yok denecek kadar.ama işte narin telefon.bu güzelin de kusuru bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

;) Dokunmatik cihazları sıcak ortamdan uzak tutun diyebilirim.

Zaten kendi ısısı yetiyor cepte aşırı ısınması sonucu LG G2 lerde ve 3 lerde sarı lekeler meydana gelmektedir.

Bilginize. 

Dip not : Ezik vs bir şey var ise Garanti Dışı işlem görecektir. 300 ile 550 arası LCD değişim bedeli alırlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu yaşananlarda LG'nin (veya başka hangi elektronik markası olursa olsun) ne gibi bir hatası var anlamadım..

Diyeceksiniz ki drop test diye birşey var. 

Kırılmayan G2 drop test videoları da var. Diğer telefonların olduğu gibi.

Ve kırılan bir sürü telefon da var, sizin G2'nizin başına geldiği gibi.

Eğer kırılmıyor diye bir iddiaları olsaydı zaten bu konuda da garanti verirlerdi. Tüketicinin hatasıyla düşürülüp kırıldıysa bunda üretici firmayı suçlamak bana abesle iştigal gibi geliyor.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer kırılmıyor diye bir iddiaları olsaydı zaten bu konuda da garanti verirlerdi

ben lg yi suçlamıyorum.Sonuçta mallarını zorla sattırmıyorlar kimseye.Ben ürünlerini kalitesiz ve basit buluyorum.Eleştirim de buna zaten.Bu telefonun düşmeden önce de durduk yere iki kez garantiye gidip orasının burasının değiştirildiğini de atlamayalım.Sorun sadece narin kasa değil.Tüm bunları göze alıp bu firmayı tercih edecek arkadaşlara da hayırlı olsun deriz seve seve.Ama benim ,ailemin ve sevdiklerimin evinde Lg harfleri bulunamaz artık.Bu da bireysel bir tepki tabi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben lg yi suçlamıyorum.Sonuçta mallarını zorla sattırmıyorlar kimseye.Ben ürünlerini kalitesiz ve basit buluyorum.Eleştirim de buna zaten.Bu telefonun düşmeden önce de durduk yere iki kez garantiye gidip orasının burasının değiştirildiğini de atlamayalım.Sorun sadece narin kasa değil.Tüm bunları göze alıp bu firmayı tercih edecek arkadaşlara da hayırlı olsun deriz seve seve.Ama benim ,ailemin ve sevdiklerimin evinde Lg harfleri bulunamaz artık.Bu da bireysel bir tepki tabi

Sorunlarınız neydi ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorunlarınız neydi ?

1) şebeke sorunu yaşadım.Yani çekmeme.Nette araştırdım hemen hemen herkesin başında var.F-jex diye bir parça değiştirildi felan diye döküm geldi.Sonrasında da sağlıklı konuşmalar yapamıyordum.İdare ediyordum anlayacağınız

2)ekranda enine çizgiler oluştu.Yine garanti yine bir parçası değişti .Adı aklımda değil şu an

son olayı biliyorsunuz zaten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1) şebeke sorunu yaşadım.Yani çekmeme.Nette araştırdım hemen hemen herkesin başında var.F-jex diye bir parça değiştirildi felan diye döküm geldi.Sonrasında da sağlıklı konuşmalar yapamıyordum.İdare ediyordum anlayacağınız

2)ekranda enine çizgiler oluştu.Yine garanti yine bir parçası değişti .Adı aklımda değil şu an

son olayı biliyorsunuz zaten

1. bende de var kapalı mekanlarda çekmiyor bazen. Parça değiştikten sonra durum düzeldi mi?

2. yi forumlarda duymuştum :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. bende de var kapalı mekanlarda çekmiyor bazen. Parça değiştikten sonra durum düzeldi mi?

2. yi forumlarda duymuştum :)

yok nerde düzelecek.Eskisinden bir miktar iyi oldu o kadar.

Ben bir firmadan soğumuşsam vardır bir sebebi.Sebebi değil sebepleri demem lazım artık.

Bedava verseler kullanmam artık.O kadar soğudum lg den de yaptığı telefona benzer aletlerdende...

Kısacası hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan önceki telefonum LG 4XHD idi.. Şuan G3 kullanıyorum. 4XHD hala çalışır durumda.

Eşimin de önceki telefonu LG Optimus White idi şuan G2'si var. Optimus White'ı kayınvalide kullanmaya devam ediyor.

Baldızda G2 var.

Kayınbiraderde Optimus G var.

Babamlar ve kayınpederlerde LG'nin LED TV'leri var.

Şuana kadar bu ürünlerin hiçbirinden (doğal olarak eskimeleri dışında) hiçbir şikayetimiz olmadı. :nazar:

LG Fanboy'u filan değilim.

Ama başınıza gelen talihsizliklerden dolayı LG'ye karşı lüzümsuz bir tavır aldığınızı farkediyorum.

Zira LG'nin telefonlarının malzemelerine kalitesiz ve basit diyorsanız Samsung telefonlarını bir incelemenizi öneririm.

Arıza her elektronik cihazda olabilir.. Bakın sizin sorun yaşadığınız telefonu kullanan toplam 5 tanıdığım var hepsi son derece memnunlar. Şans işi bunlar.

Malzemesi çok övülen HTC alıp 1 ayda canından bezen arkadaşım var.

Evimize hırsız girip çalınmadan önce laptopum HP Pavillion DV-6 serisiydi.

İnternette biraz araştırın HP'nin belki de gelmiş geçmiş en çok şikayet edilen, en çok sorun çıkartan serisidir. Anakartı yananlar, ekranı gidenler vs vs..

Ama 4 yıl kullandım cihazı, 1 kez bile sorun çıkmadı. Tek sorunu çalınmasıydı, o da HP'nin çare bulacağı birşey değil  :muha:

Diyeceğim o ki, yaşadığınız sorunlar, hangi marka olursa olsun telefon alan herkesin başına gelebilecek durumlar.

Tekrar böyle şeyler yaşamamanız, alacağınız telefonun ömrünüzün sonuna kadar kullanabileceğiniz kadar sağlam çıkması dileğiyle, iyi günler diliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

discovery telefonumu alır almaz slikon kılıflardan almıştım; kaç sefer taklalar atarak yerlerde savrulmasına rağmen tek çizik bile olmadı!

(bu tarz telefonları almadan önce nasıl bir kılıfla kullanılacağını bilmek/bulmak lazım herhalde)

bahsedilen telefonların kalite/sağlamlık vs testlerinin bile yapılamayacağı bir telefondur herhalde kendileri!  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arkadaş da aldı aynı modelden, iki günde titreşimi bozuldu, sesi kısıldı, ekranı tam almamaya başladı, garantiye yolladı, iki ay geçti, zar zor ulaşabildi ama sıfırını göndererek kendilerini affettirdiler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Alperen G.,

g2'yi yeni aldığım dönemlerde kardeşime de maalesef lgyi önermiştim ve gidip l90 aldı çocuk.Sonuç:2 aylık telefon mikrofon arızası

yengeme lg optimus aldı abim ,1 ay sonra arızalandı garantiden hallettiler şu an kullanıyor .Memnun olduğunu sanmıyorum

g2 ye deyinmeye hiç gerek görmüyorum zaten bu telefonda şebeke sorunu kronik halde çünkü.

Yani tepkim bireysel belki ama karşılaştığım sorunlar maalesef bireysel değil.

.Samsung'u övdüğümü de hatırlamıyorum.Telefonum bozuldu firma batsın yaygarasında birisi değilim.Başıma gelen arızayı da cebimden kuruş çıkmadan halledeceğim.Ama sonrasında hiç kimseye lg felan önermem asla.Size bile :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

g2 ye deyinmeye hiç gerek görmüyorum zaten bu telefonda şebeke sorunu kronik halde çünkü.

Hocam çekilmez bir hale geldiyse çekmeme, veri ayarlarından "yalnızca Gsm" modunu seçin. Çekmeniz artar ama hızınız 2gye düşer. İnternet kalitenizi arttırmak isterseniz "sadece wcdma" seçeniğini seçin fark ediyor gerçekten. Otomatik yaparsak ortak paylaşıyor ikiside kötü oluyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam çekilmez bir hale geldiyse çekmeme, veri ayarlarından "yalnızca Gsm" modunu seçin. Çekmeniz artar ama hızınız 2gye düşer. İnternet kalitenizi arttırmak isterseniz "sadece wcdma" seçeniğini seçin fark ediyor gerçekten. Otomatik yaparsak ortak paylaşıyor ikiside kötü oluyor :)

niye rahat bir  görüşme yapabilmek için bağlantı hızımdan vazgeçiyorum? yıl :2014 bu da 1500 tl lik akıllı bir telefon (!)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.