Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lg Saçmalığı

Önerilen Mesajlar

Hayatımda ilk kez elektronikte Alman-japon harici bir markaya bulaştım ,bu firma bana hata yaptığımı bir daha kendilerinin standlarının önünden bile geçmemem gerektiği dersini verdi.Bunun için teşekkür ediyorum ilk başta lg firmasına.Şimdi durumu şöyle özetliyeyim:

bundan 6 ay önce ciddi tavsiyelerle g2 model bir telefon satın aldım.6 ay içinde 2 defa arıza çıkarttı.Gönderdim 10 'ar günden toplamda 20 gün gibi bir sürede teslim aldım.Olur böyle vakalar diyebilen birisiyim.Sağlamından bir de deri kılıf aldım kapaklılarından .Derken bir gün sandalyede otururken telefonu  cepten çıkardığım anda elimdne kayıp düşürdüm.Geçtim kırılmayı çizilmesine ihtimal vermedim ama o da ne: Lg'nin amiral diye tanıttığı telefonun ekran alt kısmı çatlamış bile.Ekran fonksiyonlarına baktım çalışıyor.Sorun yok kullanayım dedim 2 gün sonra ekran da kendinden geçti.Garanti dışı olduğunu tahmin etmek zor değil tabi.Yine de yolladım.3 hafta geçti arayan soran yok.Kendim türlü sıkıntıların neticesinde müşteri hizmetlerinden bir yetkiliye ulaşabildim.Cihazın durumu ekran değişecek 500 tl ,onayınız bekleniyormuş dediler.Allahtan alırken kasko diye bir şey yaptırmıştım.Sonuç olarak çok hızlı ,çok özellikli bilmem şu kadar fonksiyonlu ,profesyonel çekimli vs vs yapmakla olmuyor,önemli olan sağlam, az arıza çıkaran makineyi yapabilmekte.Önceleri akıllı telefon alırken özelliklerini araştırıyordum şimdi ise drop testlerine bakıyorum ve bu testlerde lg g2 denen saçmalık diplere oynamakta..Almayı düşünen arkadaşlar eğer ceplerinde heran kırılmaya müsait bir cam parçası taşıyabilirim derlerse düşünmeden alsınlar.İnsanlık hali düşürebilirim diyenler rahatlıkla uzak kalabilirler.Saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim çocuk kaç defa fırlattı, çiğnedi vs ama benim L5 II'ye bir şey olmadı henüz. Ama çizilmeye karşı ekran kaplaması olan modellerin hepsi çabuk kırılıyor sanırım. Ve şimdi ben de öyle bir model aldım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam merhaba bende g2 kullanıcısıyım. Alırken biraz daha inceleseydiniz g2 nin narin bir telefon olduğunu görürdünüz. Ki üreticilerin bu telefon yere düştüğünde kırılmaz falan garantisi verdiğini düşünmüyorum. Ancak xperia'lar belki biraz daha dayanıklıdır. Siz telefonu nasıl olursa olsun düşürüp ekranı kırdığınızda bence üreticiyi suçlayamazsınız sonuçta telefon ince ekran kasanın %95ine yayılmış durumda... Düşürmeyeceğiz başka çözüm yok ince şık ama bu sağlamlığından götürüyor. Servis şans işi arkadaşlarımda yaşadı ekran değişimini 10 günde geri geldi. Sizinki gecikmiş. Ayrıca g2 perfomans testlerinde hep zirveye oynamıştır. Geçen yıl özelliklerine ulaşan 1 yada 2 telefon vardı. Bu sene işler değişmiştir tabi. S5 ondan daha sonra çıkmasına rağmen özellikleri ancak g2ye yetişmiştir. Geçmiş olsun. :)

Edit: http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=telkilsgpg2slmariw&categoryId=16102&sku=TELKILSGPG2SLMARIW bu kılıfı kullanırsanız daha iyi olur kaba biraz ama sağlam. Ben orijinal akıllı ekranlı kılıf kullanıyorum ondanda memnunum..

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ki üreticilerin bu telefon yere düştüğünde kırılmaz falan garantisi verdiğini düşünmüyorum

garanti vermiyolar ama önünüzde kenarlarından büküp üzerine basıp piyasanın en sağlamı felan diyorlar. :) Bu telefona sahip olup da garantiye uğramayan sayısı hayli az zaten.Bir telefon ne kadar narin olursa olsun saldalye yüksekliğinden deri kılıf içinde düşüp kendini kaybediyorsa her sene zirveye oynasa ne olur.G3 ün de farklı bir nane olduğunu sanmıyorum bu konuda.Ben dersimi aldım.Kimseye de tavsiye etmiyorum artık

Edit: http://www.hepsibura...KILSGPG2SLMARIW bu kılıfı kullanırsanız daha iyi olur kaba biraz ama sağlam. Ben orijinal akıllı ekranlı kılıf kullanıyorum ondanda memnunum..

pardon aynısı değilmiş.Bunu da kullandım ama acayip ağırlaştırdı bu yüzden farklı bir kılıf almıştım.Güzel bir kılıf

bundaydı telefon.Kılıf şimdiye kadar kullandıklarımın en güzeli

http://www.mobilcadde.com/eiroo-lg-g2-gizli-miknatisli-pencereli-gold-deri-kilif-19984

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

garanti vermiyolar ama önünüzde kenarlarından büküp üzerine basıp piyasanın en sağlamı felan diyorlar. :) Bu telefona sahip olup da garantiye uğramayan sayısı hayli az zaten.Bir telefon ne kadar narin olursa olsun saldalye yüksekliğinden deri kılıf içinde düşüp kendini kaybediyorsa her sene zirveye oynasa ne olur.G3 ün de farklı bir nane olduğunu sanmıyorum bu konuda.Ben dersimi aldım.Kimseye de tavsiye etmiyorum artık

bunda kırıldı zaten gerçekten :kıhkıh:

Hocam deri diyorsunuz sonra bunda kırıldı diyorsunuz onu anlamadım sanırım çift kılıf kullanıyorsunuz aynı anda :D Valla teknosadan almıştım ben satış görevlisi bu telefonun direk özelliklerinden ama biraz narinliğinden bahsetti ama xperiaya yumruk attı sonra yine g2 tavsiye etti. :D Kendi cebindede bundan vardı zaten. Düşürmeyeceğiz, hiç bir telefonu düşürmeyeceğiz 5 6 kere sekip sadece kasa eziğiyle kurtulan var ama sizin gibi bir kere düşüp kırılanda var forumları incelerseniz. Benimde bazayı havaya kaldırdığımda 170cmden yaklaşık kilimin üstüne düştü ama hiç bir sorun olmadı. Şans işi kırılmama garantili isitiyorsanız 3310 :D Yok istemiyorsanız iphone 6 plus'ı bile ortadan bükmek mümkün gördüyseniz. İyi şanslar :) Geçmiş olsun..

Edit: Kılıf olayını anladım :)

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok istemiyorsanız iphone 6 plus'ı bile ortadan bükmek mümkün gördüyseniz.

Yalnız dünyanın en ince ve hacmine göre en hafif telefonu o :D ayrıca apple kasti yapılmayan eğilmiş telefonları değiştirme garantisini duyurdu :D Apple böyle birşey yaşamadan öğrenmek zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız dünyanın en ince ve hacmine göre en hafif telefonu o :D ayrıca apple kasti yapılmayan eğilmiş telefonları değiştirme garantisini duyurdu :D Apple böyle birşey yaşamadan öğrenmek zor.

Abi alıntı yapacağını adım gibi biliyordum :D Kasti yapılıp yapılmadığını nereden bilecek ?:D Neyse konu dışı oldu ama haklısın :yeah:  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi alıntı yapacağını adım gibi biliyordum :D Kasti yapılıp yapılmadığını nereden bilecek ? :D Neyse konu dışı oldu ama haklısın :yeah:  

Tecrübe ile sabittir onlar bilir işini merak etme, dediğim gibi yaşamadan bu tür garanti anlayışlarını bilmek zor. Neden müşteri memnuniyetinde son 10 yıldır birinci olduklarını araştırmakla başlayabilirsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam deri diyorsunuz sonra bunda kırıldı diyorsunuz onu anlamadım sanırım çift kılıf kullanıyorsunuz aynı anda :D Valla teknosadan almıştım ben satış görevlisi bu telefonun direk özelliklerinden ama biraz narinliğinden bahsetti ama xperiaya yumruk attı sonra yine g2 tavsiye etti. :D Kendi cebindede bundan vardı zaten. Düşürmeyeceğiz, hiç bir telefonu düşürmeyeceğiz 5 6 kere sekip sadece kasa eziğiyle kurtulan var ama sizin gibi bir kere düşüp kırılanda var forumları incelerseniz. Benimde bazayı havaya kaldırdığımda 170cmden yaklaşık kilimin üstüne düştü ama hiç bir sorun olmadı. Şans işi kırılmama garantili isitiyorsanız 3310 :D Yok istemiyorsanız iphone 6 plus'ı bile ortadan bükmek mümkün gördüyseniz. İyi şanslar :) Geçmiş olsun..

Edit: Kılıf olayını anladım :)

Ben de bugün xperia aldım. Demek yumruk atabiliriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bugün xperia aldım. Demek yumruk atabiliriz :)

Sağlam telefon ama zorunlu olmadıkça atmayın bence :D G2 ile xpreia nın çerçevesini karşılaştırmak bile sağlamlık farkını anlatabilir.

@hüseyin ipek, hocam bu arada mıknatıslı kapak dokunmatiğe zarar veriyor. Söylemiş olayım. Orjinalide kapaklı ama mıknatısı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Testleri falan bilmemde bende Lumia 920 var 2,5 yaşındaki kızım her canı sıkıldığında yere çarpıyor, bende kaç kez düşürdüm hatırlamıyorum, dış kasanın her yerinde küçük küçük kırıklar oluştu bu yüzden ama telefonda yada ekranda hiç bir sorun yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

g2 ekranı benimde öğrenci değişmiş, haziranda 800 tl diyordu, geçenlerde 500 e değiştirtmiş..

bende xperia ZR aldım, aylar önce açtığım başlığıda yazdım.. xperia ların arkası cam olan Z serileride çatlayabilir. dikkat..arka kapak içinde koruyucu film var.

geçen yılın xperia larında GO olanı youtube da inceleyin araba bile geçiriyorlar üstünden..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.