Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ghia Sony Teyp Hakkında - Ekran Yazısı Okunmuyor

Ali Akyol

Önerilen Mesajlar

Teybi komple sök; üst ve alt kısımlarında küçük vidalar var; onlar açınca öndeki panel çıkıyor.

Daha sonra öndeki mika kısmı ayırıyorsun, sonra istediğin gibi temizle tak.

yapmadım ama biliyorum nasıl yapılacağını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 5 yıl sonra...

Merhaba arkadaşlar. Ford Focus 2006 Ghia da Sony marka teyp var. Üzerindeki yazılar sabah hiç okunmuyor. Teybi söküp ekranı içerden temizlesem sorun çözülür mü? Yoksa kapasitör mü yenilemek gerekir? Elimden bu tür işler gelir. Kendim yapmayı düşünüyorum. Forumda böyle bir konu göremedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2006 Sony Teyp Ekran Yazıları Okunmuyor olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., başlığı Ghia Sony Teyp Hakkında - Ekran Yazısı Okunmuyor olarak değiştirdi
Bir saat önce, Abdullah Köroğlu yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Ford Focus 2006 Ghia da Sony marka teyp var. Üzerindeki yazılar sabah hiç okunmuyor. Teybi söküp ekranı içerden temizlesem sorun çözülür mü? Yoksa kapasitör mü yenilemek gerekir? Elimden bu tür işler gelir. Kendim yapmayı düşünüyorum. Forumda böyle bir konu göremedim. 

ben söküp temizlemiştim, baya işe yaramıştı. aynı şeyi evdeki kasetçalarda yaptım oda düzeldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Dokundun mu?

5 sene olmuş hala dokunmadım. :D 

Ama aklıma düşürdün dokunurum şimdi ben. ptc heater takarken onuda sökeyim bari 

13 saat önce, Ozan Kar yazdı:

ben söküp temizlemiştim, baya işe yaramıştı. aynı şeyi evdeki kasetçalarda yaptım oda düzeldi.

Ozan teybin kenarlarındaki kanallardan düz sac soksak çıkartabilirmiyiz teybi. Anahtarını bulmaya falan uğraşmayayım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ogün Özemre yazdı:

Ozan teybin kenarlarındaki kanallardan düz sac soksak çıkartabilirmiyiz teybi. Anahtarını bulmaya falan uğraşmayayım. 

meyve bıçağı ile çıkaran vardı diye kalmış aklımda, biraz zorlar ama olur. tırnakları boşa çıkarttıktan sonra bi şekilde çekmen lazım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

konu baya hortlamış zaten bende ekleyeyim :) bende trend varda bendede aynı teypden var muhtemelen sonradan değiştirmişler gündüz hiç bişey yok yol bilgisyarı olamadınğından ordaki saate bakmak gerekiyo ama gözükmüyo bi milyoncudan dolmuşcu saatı aldım :D

gündüz onu kullanıyom gece olunca teybi kullanıyom daha önce söktüm teyibi de ekranı sökmedim temizlemeyi denicem bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.