Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Kapı Darbeleri Artık Zararsızlaşıyor ! - Kapı Darbe Koruması

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Focus Etrafı Düşünmeye Devam Ediyor....

Videonda gördüğünüz gibi kapı açılışlarında özellikle meydana gelen boya atmalasına vs karşı koruma sistemi Avrupa Focus'lara da eklenecek..

Sistem Kapının açılması ile aktif şekilde açılarak korumasını sağlıyor..Kapılar kapalı iken görüntü kirliliği yok :D

Abd ford'un faydalarını görmeye başlıyacak inş Avrupa'lı Ford'cular...

Eee Herşey Karşılıklı :D:)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok Güzel düşünülmüş. :yeah: Benim araçta bir kaç tane park özürlülerin bıraktığı kapı izleri mevcut. Sinir oluyorum bakmadan kapıyı ittirip yanındaki araca çarpanlara. :D

Ben değmesin diye özellikle uğraşıyorum..Çünkü değerse bizim araba daha çok çiziliyor.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapı altlarına da yapsalarmış ya,şu park yapılmasın diye konulan mantarlara,yüksek kaldırımlara felan çarpıp duruyor kapılar,sinir oluyorum yaaa...

O parçayı kaldırım ve mantarları gelişigüzel koyanlara ... ilave etmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok Güzel düşünülmüş. :yeah: Benim araçta bir kaç tane park özürlülerin bıraktığı kapı izleri mevcut. Sinir oluyorum bakmadan kapıyı ittirip yanındaki araca çarpanlara. :D

1- Bayanlar

2- Aracından sıkılmış ve sakınmayan sürücüler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok Güzel düşünülmüş. :) Benim araçta bir kaç tane park özürlülerin bıraktığı kapı izleri mevcut. Sinir oluyorum bakmadan kapıyı ittirip yanındaki araca çarpanlara. :D

Özellikle alışveriş merkezlerinde yan yana parkedilen otomobillerden inerken yapıyorlar,o kadar umarsız ve bencil insanlar bar ki sizin aracınıza zarar vermiş,çizmiş umrunda değil...Benim Focusun sağ kapısında o yüzden küçük bir göçük bile oluşmuştu...Bir keresinde de arka bagaj kaputunun üzerine çayı koymuş,yanına simit peynir kahvaltı yapıyordu tipin teki,çay bardağını k.çına sokacaktım zor engellediler çevredekiler... :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok artık bu ne yav elin arabasına çilingir sofrası kuracak neredeyse zihniyete bak..

Ünv. deyken apt. garajında Brava aracımın üzerine çıkmayı seven 10-11 yaşlarında tombul bir bebe vardı, babasına sürekli ikaz ediyordum ama sadece salak salak sırıtıyordu!

Birgün -hatunla atışmışız- tombalağın bot izlerini kaputta görünce çıldırıp bende 45numara botlarımla adamın Doğan L sinin üzerine çıkmıştım, tavan ve motor-bagaj kaputu tabi lönk diye ezildi anında. Adam çıt ses çıkaramamıştı ama..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu aparat tüm modellerde standartmı olacak yoksa bunada mı para isteyecekler?Buna para mara vermem ben,Bauhause da şeffaf şeritler var ondan çekerim olur biter....

benim aklımada bu yorum yazılmadan önce bu fikir gelmişti ama kalkar veya sırıtır diye düşünüyorum.

Sonuçta ön kabuta yaptırdığımız kabut koruma filmide belli oluyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.